Zakład Techniki Kanalizacyjnej Jarosław Mijalski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Zakład Techniki Kanalizacyjnej Jarosław Mijalski

Materiał informacyjny

Jesteśmy firmą rodzinną świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi sieci kanalizacyjnych oraz urządzeń służących ochronie środowiska. Pracujemy w zgodzie z naturą dla Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych, a nasza działalność jest oparta na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, które pozwala nam w pełni odpowiedzieć na oczekiwania naszych Klientów oraz dostosować ofertę do ich potrzeb. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie wysokiej jakości wykonywanych robót, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz korzystamy z nowych technologii i inwestujemy w nowy sprzęt i maszyny.


Świadczymy usługi w zakresie: pogotowia wodno-kanalizacyjnego, czyszczenia kanalizacji deszczowej, sanitarnej i przemysłowej, czyszczenia i przeglądów separatorów, przepompowni i oczyszczalni ścieków, inspekcji TV już od średnicy 30 mm, prac robotem frezującym już od średnicy 100 mm, sprzedaży i montażu separatorów, renowacji i czyszczenia rynien, czyszczenia i naprawy drenaży, rowów, stawów oraz innych nietypowych zbiorników, renowacji studni kanalizacyjnych, regulacji włazów kanalizacyjnych i wpustów deszczowych, renowacji i napraw kanalizacji.

W kilku słowach o wybranych usługach

Wykonujemy bezinwazyjne i bezwykopowe prace na rurociągach metodą punktową krótkich napraw przy pomocy pakerów, kapeluszy i pakero-kapeluszy oraz metodą liniową renowacji odcinków przy użyciu rękawa filcowego lub tkanego nasączonego żywicami utwardzanymi termicznie. Zastosowanie takich technologii pozwala na ograniczenie ingerencji w infrastrukturę miejską oraz zapobiega utrudnieniom w ruchu ulicznym a także przyczynia się do znacznej poprawy ochrony środowiska – ziemi i wód podziemnych.
Nasze ostatnio wykonane realizacje na terenie województw: Dolnośląskiego i Mazowieckiego:

Wykonujemy również regulacje wpustów deszczowych oraz włazów kanalizacyjnych, wykorzystując do tego szybkowiążące elastyczne masy wyrównawczo naprawcze na bazie cementów. Gwarantujemy precyzyjne i szybkie wykonanie napraw z zastosowaniem najwyższej klasy materiałów. Prace prowadzimy na terenie całej Polski. Nasze ostatnie realizacje poziomowania włazów wraz z wymianą pokryw nastudziennych oraz pierścieni odciążających wykonaliśmy na terenie województw: Dolnośląskiego, Śląskiego, Małopolskiego i Pomorskiego.

Działając na rynku od ponad 30 lat zdobyliśmy zaufanie u szeregu Klientów, miedzy innymi reprezentujących urzędy publiczne, fabryki, wspólnoty mieszkaniowe, budownictwo.

Pełnimy stałą i kompleksową obsługę obiektów administracyjnych oraz użyteczności publicznej, gdzie zapewniamy ciągłe i sprawne działanie urządzeń takich jak separatory, przepompownie, oczyszczalnie, neutralizatory oraz różnego rodzaju zbiorników wodnych i przeciwpożarowych i sieci kanalizacyjnych.

Wykonujemy inspekcje sieci kanalizacyjnych o różnych średnicach i długościach na potrzeby inwentaryzacyjne, odbiorowe, renowacyjne oraz eksploatacyjne. Wykorzystujemy do tego celu kamery o zróżnicowanym przekroju i sztywności w przypadku kamer wpychanych oraz o różnej wielkości w przypadku kamer samojezdnych na wózku. Oferujemy również doradztwo w rozwiazywaniu problemów z kanalizacją wykrytych podczas inspekcji TV.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół pracowników ZTK Mijalski

ul. Wrocławska 23, 55-093 Śliwice
tel.: 71 315 37 10 | 721 494 455 | 697 900 157

e-mail: [email protected]
www.mijalski.pl
facebook.com/czyszczenie.separatorow
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.