Wybrzeże Reymonta

Wybrzeże Reymonta

Zapraszamy do miejsca, które idealnie balansuje między pięknem spokojnego zielonego nabrzeża Odry a tętniącym życiem centrum miasta. Na Śródmieściu w pobliżu malowniczych wałów nadodrzańskich powstaje pierwszy z pięciu etapów nowego osiedla.

W pierwszym etapie inwestycji jest 141 mieszkań. Jego budowa zakończyła się pod koniec 2016 r. i obecnie wszystkie mieszkania są sprzedane.

W drugim, budowanym obecnie etapie znajdować się będzie 135 oświetlonych i wygodnych mieszkań w metrażu od 27 do 82 mkw przygotowujemy tak, by maksymalnie wykorzystać atuty powierzchni. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione i ustawne. Na szczególną uwagę zasługuje oferta mieszkań jedno lub dwupokojowych zarówno z kuchniami, jak i z aneksem – wyjątek w skali całego Śródmieścia! Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony nawet do 50 mkw i szafy zewnętrzne.

Koncepcja budynku to dzieło wrocławskiej pracowni Zbigniewa Maćkowa. Autor najlepszych projektów współczesnej architektury we Wrocławiu, w tym odrestaurowany DH Renoma, Silver Tower naprzeciw nowego Dworca PKP, szklany Thespian przy rondzie Powstańców Śląskich – teraz przyszedł czas na Wybrzeże Reymonta z systemem elewacji HPL wzorem z Narodowego Forum Muzyki. Projektem części wspólnych zajęła się natomiast Pracownia Greg Architekci. Wykorzystamy materiały najwyższej jakości, które zapewnią nie tylko wyjątkowy wygląd klatek schodowych, ale również ułatwią późniejsze utrzymanie ich w czystości. Pomyśleliśmy o wszystkim: o podłogach pokrytych żywicą epoksydową dla łatwiejszego czyszczenia, ale też o historycznych grafikach dzielnicy chronionych szkłem hartowanym. Przyszli mieszkańcy będą mogli podziwiać swój dom nie tylko po przekroczeniu progu własnego lokum, ale już zbliżając się do inwestycji.

Wybrzeże Reymonta będzie po prostu łatwym miejscem do życia, z którego wszędzie dotrzemy w mgnieniu oka.

Wybrzeże Reymonta położone jest w dzielnicy Śródmieście, przy ciągnących się kilometrami Wałach Nadodrzańskich, które w ostatnich latach zostały zrewitalizowane. Powstały tutaj tereny rekreacyjne, które tworzą wiele mil tras biegowych i rowerowych. Pobliskie tereny zielone – Las Rędziński i Osobowicki, a także wyremontowane Park Staszica (8 minut piechotą) i Słowiański. W pobliżu inwestycji działa również Uczniowski Klub Sportowy „Żeglarz”, który regularnie prowadzi szkolenia regatowe dla dzieci i młodzieży na Odrze. Mieszkańcy będą wybierać się na wycieczki trasami rowerowymi po wałach, biegać po nich z psem, czy wybrać się do lasu i grillować w specjalnie do tego przygotowanej przestrzeni.

Wciąż rewitalizowane osiedle Nadodrze staje się stolicą drobnych rzemieślników i urokliwych kawiarenek, w których mieszkańcy mogą się zrelaksować po ciężkim dniu. Odrestaurowywane kamienice, z każdym dniem bardziej cieszą oczy mieszkańców Śródmieścia.

Nie zapominajmy o komunikacji miejskiej, która ucieszy także osoby szukające mieszkań inwestycyjnych. Wybrzeże Reymonta znajduje się w dobrej odległości od głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego ( tylko 3 przystanki komunikacją miejską!) oraz dużego kampusu przy ul. Koszarowej. Sprawnie dojedziemy również do pozostałych uczelni i innych miejsc we Wrocławiu, kursuje tutaj, aż 16 linii tramwajowych i autobusowych oraz 10 linii nocnych. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej oddalony jest tylko o nieco ponad jedną minutę drogi! Mieści się przy ulicy Kleczkowskiej. Natomiast w drugim kierunku od inwestycji w niedalekiej odległości znajduje się kolejny przystanek (most Osobowicki).

Tramwaje: 9,14,15,23 i 24

Autobusy: D, K, 102, 103, 107, 109, 113, 128, 129, 142, 149, 243, 245, 253, 255, 257, 259, 607, 609

Posiadaczy samochodów ucieszy dojazd do obwodnicy śródmiejskiej, który zajmuje tylko 3 minut. Równie wygodnie wyjedziemy też na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, czy na drogi wyjazdowe na Poznań, czy Warszawę.

Rafin Deweloper
Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Stawowa 13
50-018 Wrocław

+48 71 788 78 88
[email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.