Materiał informacyjny

Wrocławska Klinika Stomatologii wyróżniona podczas Gali Luksusowa Marka Roku

Wrocławska Klinika Stomatologii wyróżniona podczas Gali Luksusowa Marka Roku
Materiał informacyjny

Wrocławska Klinika Stomatologii Wiktoriamed nagrodzona na prestiżowej, ogólnopolskiej Gali biznesu – Luksusowa Marka Roku
– Wywiad dziennikarza Gazety Wrocławskiej z Doktor Anitą Małysą. – Prezes Zarządu Wiktoriamed.

22 listopada w Warszawie odbyła się prestiżowa Gala Luksusowa Marka Roku, podczas której nagradzone zostały wyjątkowe biznesy z całego kraju. Pani Klinika Stomatologii Wiktoriamed otrzymała aż dwie statuetki – Luksusowa Marka Roku 2021 oraz Najwyższa Jakość Usług Roku 2021. Gratulujemy!

Serdecznie dziękuję. To prawda, miałam przyjemność uczestniczyć w tegorocznym wydarzeniu i była to świetna okazja do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania naszej firmy wśród osób spoza Wrocławia. Otrzymane statuetki są dla nas ogromnym wyróżnieniem. Warto podkreślić, że Gala Luksusowa Marka Roku organizowana jest już od 12 lat i laureaci tej nagrody to m.in. takie firmy jak Samsung, Dr Irena Eris czy Deutsche Bank. Jestem zaszczycona, że nasze starania zostały docenione przez kapitułę konkursu i udało się zdobyć nie jedną, a aż dwie statuetki, co było niezwykle budujące. Obie odzwierciedlają nasze wartości i potwierdzają najwyższą jakość usług, którą nieustannie gwarantujemy naszym Klientom. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu tak bardzo wyróżniamy się na wrocławskim rynku. To te wartości są źródłem największej liczby pozytywnych opinii o naszej klinice. Osobiste podejście do każdego Pacjenta, dbałość o szczegóły i długotrwałe, przyjacielskie relacje – to wszystko składa się na odbiór marki i jej atrakcyjność. Mam to szczęście, że pracuję w Zespole, który doskonale rozumie istotę tych działań i wykonuje je z uśmiechem na ustach. Jestem wdzięczna, że jednym z efektów są statuetki Luksusowa Marka Roku 2021 oraz Najwyższa Jakość Usług Roku 2021. Korzystając z okazji gratuluję również innym uczestnikom otrzymanych nagród i wyróżnień.

W pandemii trochę stęskniliśmy się za takimi wydarzeniami…

Tak, zdecydowanie. Warto dodać, że cały event był zorganizowany na najwyższym poziomie i Pan Mariusz Pujszo zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal. Nie zabrakło również fantastycznych pokazów rozrywkowych, wśród których były. występy artystów czy pokazy iluzji Już zapomniałam, jak to jest doświadczać takich chwil na żywo, a nie przez Internet. Nie mogłabym nie wspomnieć również o wyśmienitej atmosferze, którą, tak samo jak mocną markę, tworzą oczywiście ludzie. Gala oraz zorganizowane podczas niej targi były świetną okazją do spotkania interesujących osób ze świata biznesu. Oczywiście cały czas utrzymujemy kontakty online, ale nic nie jest w stanie zastąpić rozmowy w realnym świecie. Raz jeszcze polecam to wydarzenie i gratuluję Organizatorowi, Panu Mariuszowi Pujszo jego wspaniałej realizacji.

Droga do sukcesu rzadko kiedy jest usłana różami… Czy zdradzi Pani, jak było w Państwa przypadku? Jakie były początki Wiktoriamed?

Jak to początki… (śmiech). Jeszcze kilka lat temu zakres naszych usług ograniczał się w dużej mierze do medycyny estetycznej. Z czasem wszystko ewoluowało w stronę stomatologii i nie ukrywam, że jest to aktualnie nasz dominujący segment. Zatrudniamy fantastycznych specjalistów, którzy dbają o satysfakcję naszych Pacjentów.

Według raportu Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju w Polsce brakuje lekarzy dentystów. Prognozy na nadchodzące lata też nie nastrajają zbyt optymistycznie. Jak radzą sobie Państwo z tą sytuacją?

To prawda, specjalistów jest bardzo mało, a ci obecni na rynku są wręcz rozchwytywani. Wiele czynników miało wpływ na obecny wygląd rynku pracy i nie będę ukrywać, że jest on dla nas pewnym źródłem zmartwień. Mamy jednak to szczęście, że od zawsze dbaliśmy o dobrą atmosferę i relacje w firmie, przez co wielu specjalistów dołączyło do nas z polecenia. To bardzo cieszy. Uważam, że kluczem jest, wsłuchiwanie się we wszystkie głosy w firmie i dostosowywanie hierarchii oraz procedur w ten sposób, aby pracownicy byli zadowoleni i mieli sprzyjające możliwości poszerzania kwalifikacjii. W związku z dynamicznym rozwojem Wiktoriamed prowadzimy ciągłą rekrutację. Mamy klarowne zasady współpracy z lekarzami i doceniamy ich starania oraz jakość, jaką wnoszą do zespołu. Jeżeli wśród Państwa czytelników są potencjalni kandydaci na stanowiska związane z kliniką stomatologii to zapraszam do kontaktu.

Co z perspektywy czasu zrobiłaby Pani inaczej w biznesie?

Czas na rozliczenia jeszcze pewnie przyjdzie. Z pewnością popełniliśmy wiele błędów, ale to właśnie one nauczyły nas najwięcej. Gdybym jednak miała już teraz wymienić jeden, którego żałuję najbardziej, byłaby to spóźniona inwestycja w marketing internetowy. Obecnie ponad 70% naszych nowych klientów to osoby, które znalazły nas w wyszukiwarce lub mediach społecznościowych!

Tworzenie silnej marki na tak konkurencyjnym rynku wymaga nie lada wysiłku i konsekwencji w działaniach. Jak udało się to Pani osiągnąć w tak krótkim czasie?

Markę tworzą ludzie i to oni są kluczem do sukcesu. Cieszę się, że na swojej drodze spotkałam fantastyczne osoby, z którymi budujemy klinikę Wiktoriamed. Bez nich nie bylibyśmy w stanie oferować naszym Pacjentom tak wszechstronnego wachlarza usług, a to ma bezpośrednie przełożenie na nasz dynamiczny rozwój i ugruntowaną markę na Dolnym Śląsku. Z pewnością specjalizacja w kierunku stomatologii oraz nacisk na najwyższą jakość usług również były kluczowe. Dzięki temu dziś zatrudniamy czołowych specjalistów z dużym doświadczeniem, jak i młodych ekspertów, a nasi Pacjenci wiedzą, że mogą powierzyć nam swój uśmiech i polecają nas swoim znajomym. To zaufanie świetnie przekłada się na wizerunek naszej marki. Warto dodać, że oferujemy kompleksowe usługi w zakresie stomatologii, wśród których są: protetyka, ortodoncja, stomatologia zachowawcza,
implantologii, endodoncja. Dzięki temu Pacjent nie potrzebuje szukać innego miejsca, a nasza misja opieki nad nim jest kompleksowo realizowana.

Co motywuje Panią do dalszego działania?

Satysfakcja naszych Pacjentów i ich wspaniały uśmiech.

Jak dostosowali się Państwo do restrykcji związanych z sytuacją pandemiczną?

W klinice od zawsze stosujemy rygorystyczne zasady BHP i światowej klasy środki higieniczne. Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem. Klinika funkcjonowała praktycznie bez przerw, zakłóceń i bez podnoszenia cen. Błyskawicznie dostosowaliśmy standardy zabezpieczeń, które zapewne zostaną z nami na długie lata, nawet po zakończeniu pandemii. Maseczki, dezynfekcja, ochraniacze czy kontrola przestrzegania procedur obsługi Pacjenta w dobie COVID-19 spowodowały, że zabiegi w Wiktoriamed wykonywane są w sposób bezpieczny.

Klienci chcą powrotu do normalności.

Tak, oczywiście. Wszyscy mamy nadzieję, że już wkrótce pandemia pozostanie jedynie w sferze wspomnień, ale musimy przestrzegać zasad i dbać o wspólne bezpieczeństwo.

Jakie zabiegi ostatnio cieszą się u Państwa największym zainteresowaniem?

W ostatnich tygodniach widzimy ożywione zainteresowanie implantami oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Pacjenci ponownie zaczęli dbać nie tylko o zdrowie, ale i o urodę.

Gdyby nie stomatologia to czym innym chciałaby się Pani zająć?

Interesuję się historią i mogę nawet zdradzić, że wspólnie z Partnerem, Zbigniewem Nojszewskim – Prezesem Zamku na Skale w Trzebieszowicach – współuczestniczę w wielu projektach związanych z podtrzymaniem dziedzictwa kulturowego. Sądzę, że – gdyby nie stomatologia – mogłabym zająć się tym na pełen etat.

Idealny lider zespołu według Pani powinien być…

Charyzmatyczny.

W serwisie ZnanyLekarz mają Państwo kilkaset opinii i średnią ocen 5/5. Klienci ewidentnie są zachwyceni Państwa usługami. Jak utrzymuje Pani ich standard na tak wysokim poziomie?

Od zawsze kładziemy nacisk na jakość świadczonych usług. Szkolenia w Wiktoriamed są na porządku dziennym i mamy przyjemność współpracować ze Specjalistami, dla których stomatologia to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i budujemy z nim relację, aby dostosować zakres usług do jego potrzeb i oczekiwań. Cieszymy się z każdej pozytywnej opinii i również przyjmujemy wszelkie sugestie, ponieważ to one są motorem do dalszego rozwoju.

Zarządzanie zespołem wydaje się przychodzić Pani z łatwością, ale to przecież ciężka praca.

Uwielbiam pracę z ludźmi, wspólne przeżywanie wzlotów i upadków. Z tyłu głowy jednak pamiętam, że musimy rozgraniczać relacje prywatne od biznesowych. Jestem wdzięczna za zespół, który udało nam się zbudować, bo wiem, ile pracy nas wszystkich to kosztowało. Ważny jest też podział obowiązków i tu ukłon w stronę mojego partnera Zbigniewa Nojszewskiego, który zajmuje się stroną finansową kliniki. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy budować dalszą przyszłość.

Jak widzi Pani markę Wiktoriamed za 5 lat?

Ciężko przewidzieć, co będzie za miesiąc, a co dopiero za 5 lat! (śmiech) Na tym etapie nie mogę zdradzić szczegółów, ale mamy ambitne plany rozwoju, do realizacji których już dziś się przygotowujemy.

I tego Państwu życzę.

Dziękuję serdecznie!

Wiktoriamed to zupełnie unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, które wyróżnia się nieszablonowym podejściem do zagadnień stomatologii i medycyny estetycznej. Oferuje pacjentom pełen zakres usług prowadzący do odzyskania zdrowia i urody.

Specjaliści Wiktoriamed kładą ogromny nacisk na budowanie długich i trwałych relacji z Pacjentami. Do każdego podchodzą w pełni indywidualnie. Podczas pierwszej konsultacji wszystkie aspekty związane z potrzebami Pacjenta są dokładnie analizowane, by dopasować możliwie najlepsze rozwiązania. Ważnym aspektem pracy Wiktoriamed jest dbanie o intymną i dyskretną atmosferę, dzięki której każdy czuje się w tej klinice bezpiecznie i komfortowo.

Motto Wiktoriamed brzmi “mniej znaczy więcej”. Wszystkie realizowane zabiegi są przede wszystkim zdrowe i bezpieczne. Specjaliści Wiktoriamed unikają inwazyjnych decyzji, ponieważ wiedzą, jak osiągnąć oczekiwane efekty w mniej radykalny sposób. Droga współpracy jest odrobinę dłuższa i dużo bardziej wymagająca niż w przypadku innych klinik, ale jednocześnie jej efekty są dużo bardziej trwałe i satysfakcjonujące.

Zespół Wiktoriamed składa się głównie z lekarzy i specjalistów, którzy od wielu lat budują swoje doświadczenie i umiejętności. Tutaj nie ma mowy o przypadkach. Na pierwszym miejscu w klinice stawiany jest profesjonalizm, higiena pracy i bezpieczeństwo pacjentów. Wykorzystywany jest sprzęt i produkty wyselekcjonowanych firm, które od lat cieszą się ogromnym zaufaniem. Bardzo istotnym elementem jest rozwój i podnoszenie kwalifikacji całego zespołu.

Wiktoriamed
Adres: Powstańców Śląskich 58A, Wrocław
Telefon: 533 307 403
www.wiktoriamed.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.