Władze powiatu wspierają lokalnych bohaterów

Władze powiatu wspierają lokalnych bohaterów

Powiat Wrocławski z dumą wspiera działania lokalnych bohaterów poprzez organizowanie zawodów sportowych, szkoleń oraz Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej corocznie organizowany dla młodzieży jest ważnym wydarzeniem i umożliwia wykazanie się wiedzą i umiejętnościami na szczeblu ogólnopolskim. Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki każdego roku decyzją Zarządu Powiatu Wrocławskiego przekazuje środki na zakup cennych nagród dla zwycięzców.

Szkolenia dla druhów: poznali zawód pilarza

Powiat Wrocławski współorganizuje szkolenia dla druhów OSP. Tematyka dostosowana jest do potrzeb zgłaszanych przez jednostki. Szkolenia odbywają się co 2 lata, w tym roku odbyło się praktyczne szkolenie dla pilarzy.

Ochotnicy rywalizują

Zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wrocławskiego odbywają się co 2 lata. Biorący w nich udział dorośli i młodzież wykazują się doskonałą sprawnością fizyczną.

plus.gazetawroclawska.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

20,00 40,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.