WILLOVE

Czytaj dalej

WILLOVE

WILLOVE Mieszkania na Wojszycach przy ulicy Smardzowskiej to kolejne, kameralne osiedle domów jednorodzinnych z dużymi przestronnymi lokalami, realizowane przez TPR Sp. z o.o. S.K. z siedzibą we Wrocławiu.

W obrębie każdego z 52 budynków znajdują się tylko po dwa lokale mieszkalne, a do każdego z nich prowadzi osobne, niezależne od sąsiada wejście, co wzmacnia poczucie komfortu i intymności ich użytkowania. Mieszkania w tej inwestycji mają przepiękne układy funkcjonalne, części dzienne (salonowo- kuchenne) są ponadto wyjątkowo wysokie, dzięki czemu zapewniają odczucie niezwykłej przestrzeni, pogłębionej dodatkowo poprzez zastosowanie przeszklonych ścian z przesuwnymi oknami, otwierających mieszkania na duże ogrody lub tarasy. Mieszkania na parterze w części salonowej są wysokie na ponad 3m, natomiast mieszkania na piętrze mają nawet 5,6m wysokości.Ten zabieg wyróżnia zdecydowanie ofertę Dewelopera od standardowego, nowoczesnego budownictwa.

Lokale gwarantują komfort zbliżony do domu jednorodzinnego i loftu, są wysokie, przestronne, doświetlone, łączą przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną.

W ramach inwestycji budowane są duże mieszkania: 4, 5 pokojowe o powierzchni od 83m2-124m2, którą powiększają dodatkowo tarasy, ogrody oraz indywidualne garaże. W każdym z mieszkań można zaaranżować dwie osobne łazienki. Prywatne garaże zlokalizowane są pod budynkami i mają powierzchnie od 18m2-27m2. Do garaży można dostać się indywidualną klatką schodową bezpośrednio z mieszkania lub z zewnątrz budynku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.