Wieści nie z tej ziemi. Konflikt Janowski - Brzozowski

Czytaj dalej
Fot. Natalia Popczyk, Polska Press
Paweł Gzyl

Wieści nie z tej ziemi. Konflikt Janowski - Brzozowski

Paweł Gzyl

Pisaliśmy niedawno, że między dwoma celebrytami doszło do zabójczej walki o prowadzenie popularnego programu „Jaka to melodia”.

Telewizja chciała go wyrwać z rąk Roberta Janowskiego i powierzyć Rafałowi Brzozowskiemu. Ten pierwszy wezwał na pomoc opinię publiczną - i wygrał. W odwecie zdyskredytował konkurenta, ogłaszając, że Brzozowski co roku zgłaszał w tajemnicy swą kandydaturę na prowadzącego show.

Piosenkarz nie pozostał dłużny rywalowi i obwieścił: „Kilka tygodni temu dostałem oficjalną propozycję poprowadzenia programu „Jaka to melodia” lub jego współprowadzenia ze strony TVP, jednak odmówiłem udziału jako prowadzący”.

Cóż - być może stało się dlatego, że telewizja powierzyła Brzozowskiemu prowadzenie nowego „Koła fortuny”. Mleko się jednak rozlało.

„Zapewniam też, że szanuję Roberta Janowskiego i jeśli moje muzyczne zaangażowanie w program odebrał inaczej, nie będę w nim uczestniczył w żadnej formie” - zagroził Brzozowski.

Panowie - a może by tak po męsku, na pięści, załatwić ten konflikt ? Telewizja na pewno chętnie przeprowadziłaby transmisję.

No ale wiadomo - w TVP to tylko same konflikty i zwolnienia, nie to co w TVN. Choć swego czasu Robert Makłowicz krytykował show Magdy Gessler w tejże stacji, kiedy sam do niej niedawno przeszedł, od razu zmienił zdanie.

- Między nami nigdy nie było żadnego konfliktu! Wyraziłem swoje zdanie na temat „Kuchennych rewolucji”, a nie samej Magdy. Tego typu programy mnie nie interesują - oznajmił „Fleszowi”.

A szkoda, że nie ma konfliktu - w tym przypadku transmisja pojedynku na pięści byłaby jeszcze ciekawsza.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.