Materiał informacyjny

WARSZTAT SAMOCHODOWY AMC AUTO TEAM

WARSZTAT SAMOCHODOWY                AMC AUTO TEAM
Materiał informacyjny

WARSZTAT SAMOCHODOWY
AMC AUTO TEAM
MECHANIKA POJAZDOWA
Tomasz Krukowski
ul. Okrzei 4A, Jelenia Góra
tel. 693 355 577

Szeroki wybór najlepszej jakości części zamiennych i akcesoriów do samochodów.

Świat motoryzacji nie ma przed nimi tajemnic

Warsztat samochodowy AMC Auto Team Tomasz Krukowski zajmuje się kompleksową mechaniką pojazdową.
Od siedmiu lat działa w Jeleniej Górze.
- Zawsze uświadamiamy Klienta, co w danym pojeździe jest do roboty. Stawiamy na uczciwość i szczerość. Dokładnie wymieniamy usterki, które należy naprawić. Chcemy, żeby właściciel pojazdu od razu wiedział, ile mniej więcej wyniesie usuwanie poszczególnych awarii.

Nasi pracownicy są do dyspozycji i służą pomocą w wyjaśnieniu wszystkich powstałych w samochodzie uszkodzeń – mówi Tomasz Krukowski. Warsztat oferuje szczegółową diagnostykę i naprawę samochodów osobowych.
- Najczęściej pracownicy zajmują się mechaniką pojazdową, elektrycznością, wymianą sprzęgieł czy układu hamulcowego – wymienia. Warsztat zatrudnia wyspecjalizowanych fachowców, przed którymi świat motoryzacji nie ma żadnych tajemnic.
- Korzystamy z profesjonalnych urządzeń, dzięki którym możemy oferować kompleksową pomoc w usuwaniu różnego rodzaju uszkodzeń. Naszą siłą są pracownicy. Motoryzacja jest dla nich pasją, którą realizują od lat. Doskonale znają potrzeby Klientów i wiedzą wszystko na temat pojazdów – opowiada.

Pan Tomasz przyznaje, że prowadzenie warsztatu jest ciężkim kawałkiem chleba. Wieloletnie funkcjonowanie na rynku sprawiło, że zyskali stałych Klientów, którzy systematycznie korzystają z ich usług. Dodatkowo polecają salon swoim znajomym.

- Długo pracowaliśmy na zaufanie Klientów. Kluczowe jest dla nas, aby ich nie zawieść i dalej oferować usługi na najwyższym poziomie – dodaje.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.