Viva! Park. Pełnia życia!

Viva! Park. Pełnia życia!

Czas na własny dom? Cztery ściany to dopiero początek drogi. Bo tak naprawdę w marzeniu o idealnym domu liczy się dla Was zupełnie coś innego.

Liczą się ludzie i wspólny czas. Potrzebujecie miejsca, które zapewni komfort wszystkim członkom Waszej rodziny i pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.

Liczy się dobra przestrzeń. Jasna, plastyczna, przejrzysta, którą łatwo zamienicie w najpiękniejsze wnętrze zgodne z Waszym gustem.

Liczy się miejsce. Takie, gdzie możecie cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń i gdzie zawsze będziecie czuć się bezpiecznie.

Liczy się zaangażowanie. Lata poświęcone na zdobycie wiedzy i setki godzin spędzane nad projektem, by dopieścić go w każdym szczególe.

Wiedząc o tym, stworzyliśmy Viva! Park: niezwykłe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowane w oparciu o tysiące rozmów z wymagającymi klientami.

Osiedle

Oferta Viva! Park to nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. 165-metrowa przestrzeń domów powstających w pierwszym etapie zapewni komfort wszystkim członkom rodziny, pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami i umożliwi aranżację wymarzonego wnętrza. Do każdego z domów przynależeć będzie prywatny ogródek i dodatkowe miejsce postojowe (oprócz garażu).

Osiedle powstanie w ostatniej linii zabudowy wzdłuż ulicy Wierzyńskiego, w cichym zakątku zielonych Wojszyc, w południowej części Wrocławia. Bezpieczna, willowa okolica w pobliżu licznych miejskich udogodnień pozwoli stworzyć mieszkańcom Viva! Park wymarzony azyl i cieszyć się prywatnością.

Budowa osiedla realizowana będzie dwuetapowo, a pierwsze jednostki zostaną ukończone już przed końcem 2018 roku. Etap pierwszy obejmie 4 budynki w zabudowie bliźniaczej, w których wyodrębnione zostanie 8 jednorodzinnych lokali z podwójnymi garażami w bryle budynków. W etapie drugim kontynuowana będzie kameralna zabudowa jednorodzinna. Docelowo deweloper wykona także pełną infrastrukturę osiedla wraz z małą architekturą.

Deweloper

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich, od 2004 roku budującą kameralne osiedla w południowej części aglomeracji wrocławskiej.

Portfolio zakończonych projektów ATM Inwestycje obejmuje:

Sprzedaż:

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 8a
50-049 Wrocław
tel. 71 346 30 70
[email protected]

Kierownik sprzedaży
Viva! Park

Jacek Jędrzejec
697 660 342

DEWELOPER:

ATM Inwestycje Sp. z o.o.

ul. Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie

ATM Inwestycje

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.