Ville Scandi

Czytaj dalej

Ville Scandi

villescandi

Mój dom, moja wyspa

Wyjątkowa inwestycja na mapie nowo powstających projektów we Wrocławiu, realizowana przez Grupę Deweloperską Scandi Home.

Lokalizacja

Ville Scandi powstają przy ulicy Czajczej, jedynie 9 minut drogi od ścisłego centrum Wrocławia. 16 miejskich willi położonych na granicy Kowal, Zacisza i Zalesia tworzyć będzie spójną architektonicznie i nowoczesną całość, gwarantującą komfort i tak bardzo pożądany dziś spokój.

Zielona okolica

Bezpośrednie otoczenie Villi Scandi to nie tylko malownicze nadbrzeże Kanału Żeglugowego Odry. To także Park Szczytnicki, Stadion Olimpijski, kąpielisko Morskie Oko czy Pola Marsowe położone w odległości, którą spokojnie pokonać można w czasie popołudniowego spaceru.

Technologia

Ville Scandi to także inteligentne domy, które cechuje najwyższa jakość materiałów, unikalna technologia oraz dbałość o każdy element wykończenia wnętrz. Deweloperski standard 16 willi rozszerzony został o ekologiczne rozwiązania - automatyczne i zintegrowane systemy ułatwiają zarządzanie wszystkimi instalacjami. Wpływa to bezpośrednio na lepszą funkcjonalność, wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, przekłada się także na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji.

Każda z willi wyposażona zostanie w rozwiązania składające się na autorski system Scandi Smart, który opracowany został przez ekspertów Grupy Deweloperskiej Scandi Home. Posiadać będą one w pełni zautomatyzowany system oświetleniowy i grzewczy, dodatkowo automatycznie sterowane będą również: brama garażowa, alarm oraz system zasuwania rolet. Wszyscy mieszkańcy otrzymają także możliwość wzbogacenia systemów o liczne funkcjonalności dodatkowe.

Kolejnym elementem składającym się na system Scandi Smart będzie podsystem BSI, czyli Bezzłączkowy System Instalacji. Dzięki niemu wszystkie montowane w trakcie budowy nieruchomości instalacje (wodne, grzewcze i sanitarne) składać się będą wyłącznie z jednoczęściowych modułów. System BSI ogranicza też do minimum ryzyko wystąpienia nieszczelności w trudno dostępnych miejscach.

Uzupełnieniem systemu Scandi Smart jest technika ciepłego montażu. Jej zastosowanie ma na celu zminimalizowanie mostków termicznych, czyli ograniczenie miejsc, w których powstają utraty ciepła oraz znaczne ograniczenie poziomu wilgoci.

Przestrzeń do życia

Położone pośród zieleni willowe osiedle jest idealnym miejscem do życia w ciszy, harmonii i spokoju. Każda willa posiada 145 m2 powierzchni użytkowej, rozłożonej na trzy kondygnacje, dwustanowiskowy garaż oraz ogród i zielony taras. Wszystko to tworzy możliwą do dowolnego zagospodarowania przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami przyszłych mieszkańców.

Biuro sprzedaży domów
ul. Kasztanowa 25, Smolec

Biuro czynne 9.00 – 17.00
od poniedziałku do piątku

tel. 536-881-881
biuro@scandi-home.pl
www.villescandi.pl
www.scandi-home.pl

scandi-home

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.