VILLA DIAMANTE

VILLA DIAMANTE

VILLA DIAMANTE

VILLA DIAMANTE to starannie zaprojektowany nowoczesny i kameralny czteropiętrowy budynek, w którym wybudowanych zostanie 20 przestronnych mieszkań o metrażu od 26m2 do 76m2. Bezpośrednie usytuowanie przy ulicy Maślickiej w odległości zaledwie 10 metrów od przystanku autobusowego zapewnia niebywały komfort wszystkim osobom, dla których centrum Wrocławia jest codziennym kierunkiem podróży. Dodatkowo w odległości zaledwie kliku minut od inwestycji znajduje się obwodnica autostradowa, która z pewnością ułatwi wszystkim zmotoryzowanym dojazd do różnych rejonów Wrocławia. Piesi natomiast cieszyć się będą bliskością szkoły, przedszkola, sklepów oraz licznych terenów rekreacyjnych.

Z MYŚLĄ O ZADOWOLENIU I WYGODZIE NASZYCH PRZYSZŁYCH KLIENTÓW budynek wyposażony został w windę oraz podziemny parking z podgrzewanym podjazdem. Starannie przemyślane układy pomieszczeń uwzględniające kuchnie zamknięte lub otwarte, oddzielne toalety, balkony oraz przestronne ogródki do 200m2. Dbałość o standard wykończenia (drzwi antywłamaniowe z wypełnieniem z izolacji termicznej, stolarka okienna 5 komorowa, indywidualne kotły kondensacyjne renomowanej firmy De Dietrich), komórki lokatorskie o wielkości 3,62 m2 komfortowo usytuowane na wszystkich kondygnacjach budynku, wyjątkowo niski czynsz 100 zł - 200 zł to tylko niektóre z naszych licznych atutów sprawiających, że nasz budynek staje się idealnym miejscem dla Ciebie i Twojej Rodziny.

W przypadku zakupu mieszkania w inwestycji Villa Diamante nie musisz przejmować się zbędnymi formalnościami!! Nasza profesjonalna obsługa sprzedażowa oraz wsparcie doświadczonego doradcy finansowego, sprawią że uzyskanie kredytu hipotecznego przebiegać będzie w atmosferze spokoju i bez zbędnego pośpiechu. A w przypadku wprowadzanych zmian lokatorskich pomocą służyć będzie Biuro Projektowe Wytwórnia oraz Kierownik Budowy.


Hajto Development Group Sp. z o.o.
ul. Szczęśliwa 38A/1, 53-418 Wrocław
www.as-hajto.pl

Hajto Development Group

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.