SZKOŁA NAUKI MATEMATYKI DLA UCZNIÓW 4-18 LAT - CZTERY SIÓDEMKI

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SZKOŁA NAUKI MATEMATYKI DLA UCZNIÓW 4-18 LAT - CZTERY SIÓDEMKI

Materiał informacyjny

Nasza firma istnieje od 2012 roku. Działamy we Wrocławiu (Biskupin i Krzyki) i na terenie gminy Długołęka (Kiełczów). Przyjaźnie i skutecznie uczymy matematyki, a w zasadzie odkrywamy ją razem z naszymi uczniami. W czasie zajęć przeprowadzamy eksperymenty, pomiary, dyskusje, gry, zabawy, z maluchami uczymy się piosenek i wierszyków, rozwiązujemy różne zadania na różne sposoby – jednym słowem dużo się dzieje. Nasi nauczyciele to raczej moderatorzy procesu odkrywczego niż wykładowcy, ale przede wszystkim to pasjonaci, lubiący swoją pracę. Na zajęciach korzystamy z metody EarlyMath™ dedykowanej dzieciom w wieku od 4 do 12 lat. Uwzględnia ona indywidualne uwarunkowania dziecka, dzięki czemu wiedza jest przekazywana w sposób możliwie najbardziej przystępny, systematycznie utrwalana, a cały proces uczenia się jest bardzo atrakcyjny. Co więcej, zajęcia przynoszą pozytywne skutki również w innych dziedzinach - oprócz myślenia w kategoriach matematycznych, rozbudzają ciekawość świata, stymulują poprawę komunikatywności oraz rozwój społeczny, uczą pracy zespołowej i wzmacniają poczucie własnej wartości. Prowadzimy też zajęcia dedykowane starszym uczniom – od 12 do 18 r.ż. Dla nich stworzony został program Follow Up, bazujący na tej samej metodzie pracy, ale z dużo poważniejszą treścią. Treść zajęć na tym poziomie dobiera się do indywidualnych potrzeb uczestnika kursu, a do dyspozycji jest pokaźny zbiór autorskich kart pracy. Oferujemy kursy wspomagające szkolną edukację, kursy przygotowawcze do egzaminów, warsztaty dla tych, którzy lubią matematykę i in.

Nie sprzedajemy kota w worku! - zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe, bo najlepiej samemu wyrobić sobie opinię. Lekcja próbna pozwala RODZICOM zorientować się w metodzie pracy, DZIECIOM stwierdzić, czy chcą zacząć z nami matematyczną przygodę, a nam wstępnie zdiagnozować poziom zaawansowania, potrzeby, mocne i słabe strony ucznia

PODSUMOWUJĄC

Nauka u nas to:

Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne.

Poznajemy świat z matematyką!

Zainteresowała Cię nasza oferta edukacyjna? Chcesz zapisać dziecko na kurs matematyki? A może masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ lub napisz SMS: +48 885 047 777
E-MAIL: [email protected]

PUNKTY EDUKACYJNE:

Aleja Jarzebinowa 22-26/ 1A
52-007 Wrocław
www.czterysiodemki.com.pl

ROZWIJALNIA - Dom Twórczego Życia
Chełmońskiego 30,
Wrocław 51-630 (Biskupin),
www.rozwijalnia.pl

Akademia Działań Twórczych
ul. Szkolna 2/5,
Kiełczów 55-093,
www.akademia-dt.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.