Szkoła Językowa BEST GERMAN we Wrocławiu

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Szkoła Językowa BEST GERMAN we Wrocławiu

Materiał informacyjny

Oferujemy:

oraz

Kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

Prowadzimy zajęcia przeznaczone zarówno dla dzieci oraz młodzieży, jak i osób dorosłych. Program zajęć dopasowujemy do uczestników, tak aby nauka była dla nich jednocześnie przyjemna i pożyteczna. W przypadku kursów dla dzieci wykorzystujemy takie narzędzia edukacyjne jak quizy, a także inne gry i zabawy językowe. Podczas zajęć dla dorosłych skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności językowych. Ćwiczymy nie tylko gramatykę i umiejętność tworzenia tekstów, ale też słuchanie i formułowanie wypowiedzi w językach obcych. Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych kursantów uzyskujemy dobre efekty. Prowadzimy zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania. Swój poziom językowy można sprawdzić poprzez wykonanie darmowego testu: www.bestgerman.pl/test-online

Kurs językowe dla dzieci autorską metodą Sensolang™

Opracowaliśmy autorską metodę nauki języka Sensolang™ dla dzieci do 12 roku życia. Polega ona na nauce języka angażując do tego całe ciało i jak największą ilość zmysłów. Dodajemy również elementy bezpośredniej komunikacji metodą Direct w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. Na naszych kursach dzieci uczą się poprzez wzrok, słuch, smak, węch i dotyk. Ponadto wprowadzamy także elementy ruchowe.

Kurs dla młodzieży i dorosłych

Prowadzimy zarówno zajęcia stacjonarne, jak i nauczanie online. Godzina lekcyjna w przypadku zajęć dla dorosłych trwa 60 minut. Podczas naszych kursów kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój językowy. Nasi uczniowie ćwiczą wszystkie cztery umiejętności językowe:

Podczas zajęć wykorzystujemy metodę „Direct”. Uważamy, że jest to najbardziej skuteczny sposób na efektywną naukę języków obcych. Wspomniana metoda opracowana jest tak, aby każdy kursant miał w czasie zajęć możliwość mówienia i słuchania w o wiele większym stopniu, niż ma to miejsce podczas tradycyjnych zajęć. Dzięki temu uczestnicy naszych kursów robią bardzo szybkie postępy.

Tłumaczenia w parze językowej PL/DE

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki. Podejmujemy się przekładu tekstów różnego rodzaju. Tłumaczymy listy oraz inne formy korespondencji – zarówno prywatnej, jak i firmowej. Świadczymy usługi w zakresie przekładu dokumentów i pism urzędowych. Pomagamy także w wypełnianiu formularzy w języku niemieckim. Zajmujemy się również tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, dotyczących takich dziedzin jak handel, ekonomia czy prawo. Oferujemy tłumaczenia dla firm. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy też osoby prywatne.

Szkoła Językowa BEST GERMAN

Ul. Krakowska 180 A212, II piętro
52-012 Wrocław

Tel.: 668-980-123
E-mail: [email protected]
[email protected]

www.bestgerman.pl
www.sensolang.eu
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.