Szarpanie żony przez posła Zbonikowskiego ma małą szkodliwość - uznał sąd

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski
Monika Smól

Szarpanie żony przez posła Zbonikowskiego ma małą szkodliwość - uznał sąd

Monika Smól

Niska społeczna szkodliwość. I umorzenie sprawy - zdecydował Sąd Okręgowy w Toruniu w sprawie posła PiS Łukasza Zbonikowskiego, uznanego wcześniej w sądzie w Chełmnie winnym naruszenia nietykalności cielesnej żony.

Parlamentarzysta z Włocławka, którego żona Monika Z. próbowała dochodzić sprawiedliwości w sądzie w sprawie naruszenia jej nietykalności cielesnej triumfuje. W Sądzie Okręgowym w Toruniu uznano bowiem, że takie działanie ma znikomą szkodliwość społeczną - w kilku punktach uchylono wyrok, który zapadł w Chełmnie i umorzono postępowanie.

Parlamentarzysta z Włocławka, którego żona Monika Z. próbowała dochodzić sprawiedliwości w sądzie w sprawie naruszenia jej nietykalności cielesnej triumfuje. Szczegóły sprawy w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.