SUN HOUSE

Czytaj dalej

SUN HOUSE

Sun House

SUN HOUSE to atrakcyjna architektura otoczona pełnym udogodnień terenem rekreacyjnym. Dwa budynki o ciepłych, nasyconych barwach, a w nich 342 mieszkania: zaprojektowane zgodnie z najnowszymi wymaganiami warunków technicznych, szczególnie pod kątem rozwiązań energooszczędnych.

SUN HOUSE to miejsce, z którego wszędzie jest blisko!
przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, Park Staszica, Uniwersytet Wrocławski, Rynek Starego Miasta, Centrum Kultury Agora

W rejonie SUN HOUSE zlokalizowane jest także centrum handlowe. Dojazd do obwodnicy śródmiejskiej zajmie mieszkańcom ok. 5 minut, a zaledwie 3 min. więcej potrzeba będzie na dotarcie do AOW. Mieszkańcy cieszyć się będą zarówno doskonałym skomunikowaniem z resztą miasta (tramwaje 14,15, 24 i autobusy K, 142), jak i swoistą enklawą, którą ze względu na usytuowanie w dogodnym oddaleniu od ul. W. Reymonta stanowić będzie osiedle SUN HOUSE.

Zobacz krótki film o SUN House!

Dla lubiących aktywny wypoczynek

Na osiedlu SUN HOUSE nie zabraknie atrakcyjnej zieleni rekreacyjnej i licznych urządzeń małej architektury. Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy duży, doskonale wyposażony plac zabaw, a dla pozostałych przewidziany jest fitness corner na świeżym powietrzu.

Przestrzeń rekreacyjna otwierać się będzie na szeroki trakt pieszo-rowerowy zlokalizowany tuż przy wschodniej granicy osiedla – jest to część trasy rowerowej prowadząca do serca Wrocławia. W położonym nieopodal Parku Staszica znajduje się tor rolkowy, wspaniały plac zabaw i nowoczesna fontanna. Idąc w drugim kierunku od osiedla spacerem dotrzeć można do terenów zielonych rozciągających się wzdłuż Odry.

Sprzedaż i informacje:

TEMAR DEWELOPER

ul. Ślężna 27 B
53-301 Wrocław

tel.: +48 71 78 33 000
e-mail: [email protected]

www.temar.com.pl

Biuro czynne: od PN-PT w godz. 8:30-16:30

TEMAR

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.