Stróżyńskiego 11

Czytaj dalej

Stróżyńskiego 11

Sprzedaż mieszkań w standardzie deweloperskim

Inwestycja składać się będzie z trzech, czterokondygnacyjnych budynków, ze 114 mieszkaniami łącznie oraz halami garażowymi pod budynkami. Inwestycja wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań. Część mieszkań posiadać będzie spiżarnie lub garderobę, we wszystkich zaprojektowano balkony lub loggie, a w niektórych mieszkaniach na parterach przynależne ogródki. Ciekawą propozycją są mieszkania zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z przynależną kondygnacją strychową, gdzie można zaaranżować dodatkową przestrzeń np. na garderobę, łazienkę i gabinet czy playroom dla dzieci.

Teren osiedla będzie ogrodzony i zamknięty dwiema bramami. Na terenie inwestycji, w trzecim etapie realizacji powstanie plac zabaw dla najmłodszych, a także naziemne miejsca parkingowe.

Każdy z budynków stanowić będzie kolejny etap realizacji.

W I etapie zrealizowany został budynek nr 11, położony wzdłuż ulicy Stróżyńskiego, składający się z 31 lokali mieszkalnych, lokali użytkowych na parterze oraz hali garażowej pod budynkiem.

Drugi etap realizacji to budynek oznaczony numerem 11A, położony prostopadle do ulicy Stróżyńskiego. Zaprojektowane w nim mieszkania to kawalerki i lokale dwupokojowe.

Wszystkie mieszkania na parterach zostały wyposażone w rolety zewnętrze na oknach podnoszące bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Drugi etap został oddany do użytkowania w październiku 2018 r.

Cały kompleks Stróżyńskiego 11 tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne i wygodne do życia miejsce.

Trzeci, ostatni etap realizacji to budynek oznaczony numerem 11B, położony równolegle do ulicy Stróżyńskiego. Zaprojektowane w nim mieszkania to lokale dwupokojowe zaczynające się już od 36m2 po mieszkania 3-pokojowe o metrażach 58m2.

Wszystkie mieszkania na parterach zostały wyposażone w rolety zewnętrze na oknach podnoszące bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Trzeci etap zostanie oddany do użytkowania w III kwartale 2019 r.

Doskonała lokalizacja

To doskonała propozycja dla osób chcących kupić nowe mieszkanie na Piątkowie.

Miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrej infrastrukturze w otoczeniu, gwarantującej komfort codziennego życia, na sprawnej komunikacji z innymi częściami miasta, oraz bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych.

Miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrej infrastrukturze w otoczeniu, gwarantującej komfort codziennego życia, na sprawnej komunikacji z innymi częściami miasta, oraz bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych.

W pobliżu znajduje się wszystko czego potrzebujesz: centra handlowe PLAZA i PESTKA, galeria TESCO, markety, sklepy i usługi a także przedszkola, liczne szkoły, Kampus UAM oraz przychodnie lekarskie publiczne i prywatne. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, a niedaleko przebiega linia Szybkiego Tramwaju. Inwestycja przy STRÓZYŃSKIEGO 11 położona jest w sąsiedztwie parku osiedlowego z dużym placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu.

To doskonałe miejsce dla Twojej Rodziny!

Mieszkania i miejsca parkingowe w hal garażowej

Starannie zaprojektowane nowe mieszkania wyróżniają się bardzo dobrą funkcjonalnością i niestandardowymi rozwiązaniami. Można tu znaleźć mieszkania z bardzo przydatną wydzieloną spiżarnią lub garderobą oraz wyjątkowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach, z drugą kondygnacją – przynależnym strychem.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe:

• Mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 29,5 m2 do 32,2 m2
• Mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 41,6 m2 do 47,3 m2
• Mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 55,8 m2 do 64,1 m2
• Istnieje możliwość łączenia mieszkań, uzyskując mieszkanie czteropokojowe o powierzchni od 75 m2 do 105 m2.

Ceny mieszkań zostały zróżnicowane w zależności od tzw. współczynnika atrakcyjności tj. od wielkości mieszkania, rozkładu, kondygnacji i położenia w stosunku do kierunków świata.

Miejsca parkingowe w halach garażowych

Pod każdym z trzech budynków znajdować się będzie osobna hala garażowa. Miejsca parkingowe sprzedawane są jako ułamkowy udział w lokalu hali garażowej, z 23% stawką VAT. Hala garażowa zamykana jest dwoma bramami wjazdową i wyjazdową, sterowanymi na piloty. Cena miejsca postojowego w hali garażowej zależy od jego powierzchni użytkowej i liczona jest za m2. Wielkość takich miejsc parkingowych waha się od 12,3m2 do 18,9m2.

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Stróżyńskiego 11/36, 60-688 Poznań
tel: 61 853-32-31
tel. kom.: 669 252 423, 601 798 976

czynne:
poniedziałek-piątek 8.00-17.00
e-mail: [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.