Strażakom ochotnikom, za ich bezinteresowną służbę, należą się słowa uznania

Czytaj dalej

Strażakom ochotnikom, za ich bezinteresowną służbę, należą się słowa uznania

Szanowni Czytelnicy

Publikacja „Gazety Wrocławskiej” to znakomita okazja do zaprezentowaniadolnośląskim Czytelnikom strażaków ochotników z terenu miasta i gminy Olszyna. Wypełniają oni swoją ofiarną służbę podczas gaszenia pożarów, usuwania skutków klęsk żywiołowych, ale również podczas zabezpieczania wszelkich uroczystości i wydarzeń ważnych dla naszej społeczności.

Nie ulega wątpliwości, że za tę bezinteresow-ną ofiarność należą im się słowa najwyższego uznania i szczere podziękowania - co niniejszym czynię, w imieniu naszych mieszkańców.

A tak przy okazji - zapraszam szanownych Czytelników do naszej gminy. Mimo że Olszyna jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, mamy się czym pochwalić. Miasto i gmina rozwija się w sposób zrównoważony, prowadzimy szereg inwestycji, poprawiamy infrastrukturę, a także z dumą prezentujemy naszą bogatą historię i tradycję. Nasi mieszkańcy są niezwykle gościnni, o czym przekonacie się Państwo, odwiedzając nas podczas pobytu w południowo-zachodnim zakątku Polski. Do zobaczenia w Olszynie.

Leszek Leśko

Burmistrz Miasta Olszyna

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.