SPRZEDAŻ I MONTAŻ PANELI WINYLOWYCH I WYKŁADZIN DYWANOWYCH

Czytaj dalej
Materiał informacyjny MIASTO PODŁÓG

SPRZEDAŻ I MONTAŻ PANELI WINYLOWYCH I WYKŁADZIN DYWANOWYCH

Materiał informacyjny MIASTO PODŁÓG

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestiach paneli i wykładzin. Działamy od marca 2021 roku, przy czym nasze doświadczenie na rynku budujemy już od 2011 roku. Do współpracy zapraszamy Klientów z terenu Wrocławia, woj. dolnośląskiego, przy większych zamówieniach w grę wchodzi realizacja usług na terenie całej Polski.

Zapewniamy dla naszych zleceniodawców profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży oraz montażu paneli winylowych i wykładzin dywanowych.

Nasze usługi nie kończą się jedynie na sprzedaniu towaru i wysłaniu do Państwa ekipy montażowej. Działamy także w zakresie przygotowania podłoża pod ułożenie paneli i wykładziny, realizujemy wylewki samopoziomujące, gruntowanie, szlifowanie. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W pełni dopasowujemy proponowane produkty do Państwa potrzeb oraz lubianych przez Państwa styli architektonicznych.

W sumiennym i dokładnym, rzetelnym realizowaniu powierzonych nam prac pomaga nam nasze bogate doświadczenie. Zapewniamy Państwu towary najwyższej jakości dzięki współpracy z zagranicznymi dostawcami np. z Belgii, Holandii czy Niemiec. Wszelkie zlecenia wykonujemy w uzgodnionym terminie. Zawsze staramy się osiągnąć Państwa pełną satysfakcję z realizowanych przez nas usług.

ZAPYTAJ O TERMIN, ODWIEDŹ NASZ PUNKT OBSŁUGI

Jesteśmy otwarci na bezpośrednie spotkania. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Służymy radą i pomocą. Odpiszemy także na Państwa zapytania mailowe.

W kwestii terminów zawsze staramy się być elastyczni i zaproponować Państwu jak najlepszy i najszybszy termin realizacji inwestycji. Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą, przed którą świat paneli i wykładzin nie ma żadnych tajemnic!

Na hasło Gazeta Wrocławska otrzymają Państwo 10% rabatu na panele oraz wykładziny.

Miasto Podłóg

ul. Sołtysowicka 62A, 51-168 Wrocław

tel. 889 714 472

Facebook - Miasto Podłóg | Facebook

Instagram - Miasto Podłóg LVT, wykładziny (@miastopodlog) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

strona - www.miastopodlog.pl

Materiał informacyjny MIASTO PODŁÓG

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.