Sprawny samochód bez wychodzenia z domu?

Czytaj dalej
Materiał informacyjny RS-SERWIS GROUP

Sprawny samochód bez wychodzenia z domu?

Materiał informacyjny RS-SERWIS GROUP

Usługa door-to-door

Jak to działa?

Przyjedziemy po twój samochód, wykonamy przegląd lub inne konieczne czynności usprawniające, dostarczymy twój pojazd pod wskazany adres, bezpiecznie i wygodnie bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj usługę

Po prostu zarezerwuj usługę dla swojego samochodu w RS-SERWIS a my zajmiemy się resztą.

* Pomoc drogowa, holowanie pojazdów

Nasz warsztat samochodowych oferuje wsparcie dla podróżujących, którzy na trasie mają problemy z autem. Bez względu czy wyładował się akumulator w drodze na wakacje, czy przebiły opony w podróży służbowej, nasz serwis udziela rzetelnego wsparcia i zapewnia możliwie najszybszą naprawę pojazdu.

*Diagnostyka zawieszenia, badanie sprawności amortyzatorów

Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń, wymianę amortyzatorów oraz innych elementów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu

* Diagnostyka oraz obsługa układu hamulcowego, ABS, ESP

Wykonujemy pełną obsługę układów hamulcowych od odpowietrzania układu hamulcowego, po przez wymianę tarcz, klocków, szczęk, cylinderków, bębnów, płynu hamulcowego do diagnozowania i usuwania awarii układów ABS, ESP.

* Wymiana układów rozrządu

Wymieniając rozrząd w Państwa samochodzie zastosujemy części najwyższej jakości zachowując atrakcyjną cenę.

* Przetaczanie tarcz hamulcowych na samochodzie

Przetaczanie to metoda, która sprawdza się, jeśli tarcze są zużyte w minimalnym stopniu, np. skorodowane lub zwichrowane. Warto wiedzieć, że w przypadku większości tarcz hamulcowych maksymalny dopuszczalny ubytek materiału z każdej strony tarczy to zaledwie 1 do 1,5 mm.

* Wymiana sprzęgieł, naprawa skrzyń biegów

Zakres usług RS Serwis obejmuje także wymianę sprzęgła we Wrocławiu. Dzięki dostępowi do profesjonalnej aparatury, a także świetnie wykwalifikowanej kadry mechaników, usług tych dokonujemy szybko i ze szczególnym naciskiem na precyzję oraz trwałe efekty.

* Likwidacja szkód komunikacyjnych

Wypadki drogowe to częsta, bezpośrednia przyczyna uszkodzeń pojazdu, która już niejednego kierowcę naraziła na poważne wydatki. Warto zdecydować się zatem na usługi RS Serwis i zapewnić sobie fachowe naprawy blacharskie we Wrocławiu bez konieczności przepłacania. Jako warsztat blacharski lakierniczy Wrocław z dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie dokonać koniecznego serwisowania, szybko przywracając nienaruszony stan karoserii, nawet w przypadku wyjątkowo rozległych uszkodzeń.

* Serwis klimatyzacji – dezynfekcja klimatyzacji

Aby zapewnić skuteczną i bezawaryjna pracę klimatyzacji należy corocznie, zawsze podczas przeglądu okresowego skontrolować układ klimatyzacji. Wymienia się wtedy filtr przeciwpyłowy nawiewu, który zatrzymuje pyły i cząstki mechaniczne.

* Diagnostyka silnika i elektroniki

Jako serwis samochodowy z wieloletnim doświadczeniem, mamy dostęp do świetnego zaplecza technicznego, w którego skład wchodzą niezawodna aparatura i sprawdzone, nowoczesne oprogramowanie.

* Przeglądy okresowe, serwis olejowy

Jako profesjonalny serwis samochodowy, dokonujemy szczegółowych przeglądów okresowych, upewniając się, że Państwa pojazd jest w jak najlepszym stanie technicznym.

* Serwis opon

Profesjonalna oferta RS Serwis obejmuje także tani serwis opon, dzięki któremu będą mogli Państwo cieszyć się sprawnym ogumieniem samochodu przez cały rok.

* Ręczna myjnia samochodowa - kosmetyka, mycie silnika, mycie podwozia – już od 22 zł

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy ręczną myjnię samochodową. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas usług. RS-Serwis pracuje jedynie na najwyższej klasy preparatach firm SONAX, SWISSVAX i CHEMICAR.

* Przechowalnia opon – Hotel opon

Jeżeli nie chcecie Państwo marnować przestrzeni na przechowywanie sezonowych lub dodatkowych kompletów opon z felgami lub bez nich, zapraszamy do korzystania z naszego Hotelu dla opon.

center>


RS-SERWIS
ul. Szybowcowa 25, Wrocław

Tel.: 71 707 36 77, 512 110 780
E-mail: [email protected]
www.rsserwis.pl
Pon. – pt.: 8:00 – 20:00
Sob.: 8:00 – 14:00

Materiał informacyjny RS-SERWIS GROUP

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.