Materiał informacyjny CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA KORIM, Małgorzata i Paweł Kotula

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to lider na lokalnym rynku

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to lider na lokalnym rynku
Materiał informacyjny CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA KORIM, Małgorzata i Paweł Kotula

To firma, która nie tylko sprzedaje sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy, ale doradza i pomaga Pacjentom.

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to firma zaopatrująca od 2000 roku w sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy. To dystrybutor produktów wielu firm (Lohmann Rauscher - artykuły ortopedyczne VELPEAU, AMOENA, COLOPLAST, CONVATEC, REHA-POL, REHA-FUND, ALUREHAB, PROSPECTOR, VISCOPLAST, MEDILAB, SCA HYGIENE PRODUCTS, HARTMANN), dzięki czemu sklepy „Korim” oferują szeroki wachlarz artykułów medycznych. Podstawowym kryterium, jakim kieruje się Firma, gdy wybiera produkty medyczne dla swoich klientów, jest ich wysoka jakość.W sklepach „Korim” pracownicy służą radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia.

Działalność Firmy „Korim” obejmuje obszar całego kraju. Główna siedziba znajduje się w Głogowie, a oddziały we Wschowie, Górze i Szprotawie. Na terenie wymienionych powiatów Firma zapewnia transport. To dogodne położenie tych miast pozwala Firmie na łatwy kontakt z Pacjentami i zwiększa efektywność wszystkich działań. „Korim” specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, domów pomocy społecznej, gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Bierze aktywny udział w konferencjach, szkoleniach i targach medycznych w Polsce i Europie. Z uwagą śledzą pojawiające się nowości i na bieżąco poszerzają swoją ofertę o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość personelu i najwyższą jakość usług.

Ważną informacją jest to, że Firma należy do „Ogólnopolskiej Izby Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego” i realizuje zlecenia wystawiane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Oprócz czterech sklepów prowadzi stronę internetową i zaprasza do zapoznania się z swoją bogatą ofertą. W Sklepach Medycznych „Korim” można dokonać zakupów zarówno w sposób klasyczny, w jednym ze sklepów stacjonarnych, jak i przy użyciu firmowego sklepu internetowego. Personel legitymuje się wieloma certyfikatami oraz ukończonymi kursami, cały czas pracuje też nad dalszym rozwojem i podnoszeniem jakości świadczonych usług.

Ogromnym plusem jest fakt, że w stałej sprzedaży w Specjalistycznych Sklepach Medycznych "Korim" posiadamy produkty największych i najlepszych producentów z branży medycznej m.in.:

Wiele z tych produktów jest dostępnych również w sklepie on-line.

W sklepach od lat funkcjonuje wypożyczalnia, z której korzystają Pacjenci. Wypożyczalnia oferuje wypożyczanie urządzeń rehabilitacyjnych. Opcja ta jest szczególnie poszukiwana i użyteczna, gdy sprzęt potrzebny jest na niedługi czas. Po skończonym okresie rehabilitacji nie istnieje także problem z bezużytecznymi przedmiotami. Firma posiada, w zależności od aktualnych wypożyczeń:

W celu uzyskania bliższych informacji wystarczy zadzwonić lub podejść do sklepu KORIM.

Oprócz powyższych produktów sklepy „Korim” proponują indywidualne produkty miarowe. W sytuacji, gdy Pacjent przebył poważny uraz w wyniku wypadku, czy występuje skomplikowana wada urodzeniowa - nie zawsze oznacza to wyłącznie kalectwo eliminujące z życia. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozwiązań, które przybliżają Medyczne Sklepy "Korim" na swojej stronie internetowej oraz cyklicznie omawia.

Protezy kończyn są szerokim pojęciem medycznym, psychicznym i funkcjonalnym. Pacjent często musi opanować kontrolę nad brakiem choćby trzech stawów anatomicznych:

Firma stara się w takich sytuacjach pomóc, wesprzeć i doradzić. Nie zostawia nigdy nikogo samego z takiej sytuacji.

Na stronie internetowej Firma nie tylko ma najważniejsze informacje o bieżących akcjach realizowanych w sklepach, o całym wachlarzu dostępnych artykułach, ale dodatkowo promocji wielu prozdrowotnych wydarzeń w regionie, wiele nowości, porad i ważnych informacji dla Pacjentów, m.in.:
- z jakich źródeł można starać się o dofinansowanie na zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych (np. PFRON, PCPR), podpowiada, kiedy i co należy zrobić oraz udostępnia do pobrania wnioski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą Sklepów Medycznych „Korim”, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w sklepie internetowych lub do odwiedzenia Firmy osobiście.

Głogów, ul. Kościuszki 15A
(budynek Przychodni Specjalistycznej k. Szpitala, niski parter)
tel.: 76 835 01 02

Obsługa sprzedaży przez Internet:
tel. kom.: 665 024 767 (od 9:00 do 17:00)
tel. stacjonarny: 76 833 30 03
e-mail: sklep@korim.pl

Adresy pozostałych sklepów sieci „Korim”:
Góra, ul. Piłsudskiego 38, tel.: 65 543 24 86
Wschowa, ul. Cicha 7b, tel.: 65 540 21 37
Szprotawa, ul. Kościuszki 37, tel./fax: 68 376 36 31
www.korim.pl

Materiał informacyjny CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA KORIM, Małgorzata i Paweł Kotula

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.