.

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to lider na lokalnym rynku

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to lider na lokalnym rynku
.

To firma, która nie tylko sprzedaje sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy, ale doradza i pomaga Pacjentom.

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to firma zaopatrująca od 2000 roku w sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy. To dystrybutor produktów wielu firm (Lohmann Rauscher - artykuły ortopedyczne VELPEAUŸ, AMOENA, COLOPLAST, CONVATEC, REHA-POL, REHA-FUND, ALUREHAB, PROSPECTOR, VISCOPLAST, MEDILAB, SCA HYGIENE PRODUCTS, HARTMANN), dzięki czemu sklepy „Korim” oferują szeroki wachlarz artykułów medycznych. Podstawowym kryterium, jakim kieruje się Firma, gdy wybiera produkty medyczne dla swoich klientów, jest ich wysoka jakość. Asortyment ten jest w całości refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dlatego Pacjenci mogą nabyć te produkty na podstawie wniosku lekarskiego. W ofercie są dostępne wszystkie refundowane artykuły medyczne. Dodatkowo w sklepach „Korim” pracownicy służą radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia.

Działalność Firmy „Korim” obejmuje obszar całego kraju. Główna siedziba znajduje się w Głogowie, a oddziały we Wschowie, Górze i Szprotawie. Na terenie wymienionych powiatów Firma zapewnia bezpłatny transport. To dogodne położenie tych miast pozwala Firmie na łatwy kontakt z Pacjentami i zwiększa efektywność wszystkich działań. „Korim” specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, domów pomocy społecznej, gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Bierze aktywny udział w konferencjach, szkoleniach i targach medycznych w Polsce i Europie. Z uwagą śledzą pojawiające się nowości i na bieżąco poszerzają swoją ofertę o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość personelu i najwyższą jakość usług.

Ważną informacją jest to, że Firma należy do „Ogólnopolskiej Izby Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego” i realizuje zlecenia wystawiane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Oprócz czterech sklepów prowadzi stronę internetową i zaprasza do zapoznania się z swoją bogatą ofertą. W Firmie „Korim” można dokonać zakupów zarówno w sposób klasyczny, w jednym ze sklepów stacjonarnych, jak i przy użyciu firmowego sklepu internetowego. Personel legitymuje się wieloma certyfikatami oraz ukończonymi kursami, cały czas pracuje też nad dalszym rozwojem i podnoszeniem jakości świadczonych usług.

Ogromnym plusem jest fakt, że w stałej sprzedaży Firma posiada produkty największych i najlepszych producentów z branży medycznej m.in.:
- Lohmann Rauscher, producent artykułów ortopedycznych VELPEAU ®.

- Amoena, producent produktów dla Amazonek. W ofercie: bielizna, stroje kąpielowe, protezy piersi, nakładki uzupełniające, turbany.

- Afma, polski producent bielizny dla kobiet po mastektomii.

- Medyczne wyroby uciskowe SIGVARIS używane są z powodzeniem na całym świecie.

- Mediven® to uznany, niemiecki producent artykułów uciskowych, od 1951 roku.

- Pończochy zdrowotne Medico zapewniają prewencję powstawania żylaków i wspomagają ich leczenie, poprawiają krążenie, ograniczają zmęczenie, bóle i obrzęki nóg.

- Veera to nowoczesne, eleganckie i wygodne produkty przeciwżylakowe. Zapewniają nie tylko skuteczność, ale także estetykę.
Wykonane tak, aby ucisk był największy w okolicy stawu skokowego.

- Pani Teresa Medica. Polski producent wyrobów medycznych. W ofercie są artykuły przeciwżylakowe oraz ortopedyczne.

- Semida. Peruki, treski, tupety damskie, kosmetyki i akcesoria do peruk.

- Medibut. Polskie atestowane obuwie profilaktyczne i zdrowotne.

- Berkemann. 125 lat doświadczenia w produkcji obuwia ortopedycznego.

- Neox. Polski producent przedmiotów ortopedycznych: opasek, stabilizatorów i pasów.

- Antar to znany na polskim rynku dystrybutor sprzętu medycznego. Wyłączny dystrybutor producentów: OPPO Medical Corp. (stabilizatory medyczne), KARE Orthopaedic by Design (stabilizatory medyczne), AXMED (stabilizatory medyczne), MEDIFLOW (poduszka wodna), 4D Rubber (taśmy rehabilitacyjne), Taiwan Stanch (okłady zimno-ciepłe).

- Vermeiren to 51 lat doświadczenia w produkcji artykułów rehabilitacyjnych, takich jak wózki, łóżka oraz wszelkie urządzenia pomocnicze.

- Reha Fund na polskim rynku obecna jest od 1993 roku. „Naszą dewizą jest wyznaczanie nowych standardów technicznych i jakościowych na polskim rynku”.

- Comfort. Bogata oferta zapewniająca rozwiązania potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

- oraz firmy: Abena, AbiKojak, AkcesMED, Akson, Anita, Befado, ConvaTec.

Wiele z tych produktów jest dostępnych również w sklepie on-line.

W sklepach od lat funkcjonuje wypożyczalnia, z której korzystają Pacjenci. Wypożyczalnia oferuje wypożyczanie urządzeń rehabilitacyjnych. Opcja ta jest szczególnie poszukiwana i użyteczna, gdy sprzęt potrzebny jest na niedługi czas. Po skończonym okresie rehabilitacji nie istnieje także problem z bezużytecznymi przedmiotami. Firma posiada, w zależności od aktualnych wypożyczeń:

- Łóżko elektryczne Luna DeLux,

- Wózek inwalidzki,

- Kule łokciowe Mikirad 04/MR,

- Kule pachowe Mikirad 07/MR,

- Chodziki/balkoniki 4-kołowe,

- Balkoniki aluminiowe.

W celu uzyskania bliższych informacji wystarczy zadzwonić lub podejść do sklepu KORIM.

Oprócz powyższych produktów sklepy „Korim” proponują indywidualne produkty miarowe. W sytuacji, gdy Pacjent przebył poważny uraz w wyniku wypadku, czy występuje skomplikowana wada urodzeniowa - nie zawsze oznacza to wyłącznie kalectwo eliminujące z życia. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozwiązań, które przybliża Firma na swojej stronie internetowej oraz cyklicznie omawia.

Protezy kończyn są szerokim pojęciem medycznym, psychicznym i funkcjonalnym. Pacjent często musi opanować kontrolę nad brakiem choćby trzech stawów anatomicznych:

- biodrowym

- kolanowym

- skokowym

Firma stara się w takich sytuacjach pomóc, wesprzeć i doradzić. Nie zostawia nigdy nikogo samego z takiej sytuacji.
Na stronie internetowej Firma nie tylko ma najważniejsze informacje o bieżących akcjach realizowanych w sklepach, o całym wachlarzu dostępnych artykułach, ale dodatkowo promocji wielu prozdrowotnych wydarzeń w regionie, wiele nowości, porad i ważnych informacji dla Pacjentów, m.in.:

- z jakich źródeł można starać się o dofinansowanie na zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych (np. PFRON, PCPR), podpowiada, kiedy i co należy zrobić oraz udostępnia do pobrania wnioski.

Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa działalnością i ofertą Firmy „Korim”, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w sklepie internetowych lub do odwiedzenia Firmy osobiście.


Głogów, ul. Kościuszki 15A

(budynek Przychodni Specjalistycznej k. Szpitala, niski parter)

tel.: 76 835 01 02

Obsługa sprzedaży przez Internet:

tel. kom.: 665 024 767 (od 9:00 do 17:00)

tel. stacjonarny: 76 833 30 03

e-mail: sklep @ korim.pl

Adresy pozostałych sklepów sieci „Korim”:


Góra, ul. Piłsudskiego 38, tel.: 65 543 24 86

Wschowa, ul. Cicha 7b, tel.: 65 540 21 37

Szprotawa, ul. Kościuszki 37, tel./fax: 68 376 36 31

www.korim.pl

Specjalistyczne Sklepy Medyczne „Korim” to lider na lokalnym rynku
.

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.