SKUP ZŁOMU i metali kolorowych "ELBRO" Radosław Broniszewski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SKUP ZŁOMU i metali kolorowych "ELBRO" Radosław Broniszewski

Materiał informacyjny

Zajmujemy się skupem złomu oraz metali kolorowych na terenie Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Kobierzyc oraz okolic. Skupujemy między innymi miedź, brąz, ołów, stal, aluminium, cynk i wiele innych. Działamy na rynku już ponad 20 lat, zapewniając naszym klientom atrakcyjne ceny skupu oraz profesjonalną i rzetelną obsługę. Posiadamy własną flotę transportową gotową w każdej chwili do odbioru złomu w dużych i małych ilościach.

W swojej ofercie posiadamy również wynajem kontenerów. Posiadamy kontenery różnej wielkości, w zależności od potrzeb Klienta. Najmniejsze kontenery, które znajdziecie Państwo w naszej firmie mają 5 m3 pojemności, natomiast największe 36 m3 pojemności. Kontenery podstawiamy na wskazane przez Państwa miejsce, po czym po ich zapełnieniu, odbieramy je lub w razie potrzeby wymieniamy na nowe. Okres na jaki wynajmujemy kontenery jest ustalany z Państwem indywidualnie.

Posiadamy swój własny transport, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu darmowy odbiór złomu w przypadku ilości powyżej 300 kg w promieniu 20 km od naszej firmy. Osobom i firmom, które chciałaby stale korzystać z naszego odbioru, jesteśmy w stanie zagwarantować szybki i sprawny odbiór złomu. W przypadku mniejszych ilości złomu oraz dalszego miejsca odbioru prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się nie tylko skupem złomu, ale również demontażem różnego typu konstrukcji metalowych czy szklanych. W tej kwestii obsługujemy zarówno osoby prywatne, zapewniając sprawny i szybki demontaż konstrukcji takich jak szklarnie czy kotłownie, jak i duże przedsiębiorstwa, w których zajmujemy się kompleksowym demontażem linii produkcyjnych, hal produkcyjnych oraz innej infrastruktury.

Zapraszamy do kontaktu:

www.elbro.wroclaw.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.