Robert Migdał

Rozmowa z piosenkarką Natalią Nykiel

Rozmowa z piosenkarką Natalią Nykiel Fot. archiwum
Robert Migdał

15 listopada we Wrocławiu wystąpi Natalia Nykiel - piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, znana m.in. z przeboju „Bądź duży”. Bilety można kupić w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl. Cena 55 i 60 złotych

Jakie piosenki usłyszymy na koncercie?

Wszystkie utwory z mojej nowej płyty „Discordia”, która ukazała się 20 października. Oczywiście, zaśpiewam też kilka starszych utworów. Szykuję na ten koncert kilka niespodzianek, ale żeby widzowie byli zaskoczeni, nie mogę o nich opowiedzieć.

Słyszałem, że koncerty mają niesamowitą oprawę…

Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad tą trasą koncertową. Staraliśmy się, żeby były to koncerty audio-wizualne. Gramy w Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu i cieszę się bardzo, że też we Wrocławiu. Zawsze dużą uwagę przykładałam do tego, jak widzimy tę muzykę. Moja muzyka zasługuje na odpowiednią oprawę, jest barwna i chcę to podkreślać. I co ważne - gram z zespołem muzykę elektroniczną na żywo. To dla nas duże wyzwanie.

Będzie szoł?

Na pewno nie będę wjeżdżać na scenę na cekinowym tygrysie (uśmiech), nie o to mi chodzi. Chcę tą stroną wizualną podbić wrażenia widza, który przyszedł na koncert. Żeby muzyka docierała do niego każdym możliwym bodźcem.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Robert Migdał

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.