Puszczykowska 3

Puszczykowska 3

Ostatnie mieszkanie wykończone pod klucz

Wrocław, ul. Puszczykowska 3 (Krzyki, Gaj)

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz w nowym budynku wielorodzinnym we Wrocławiu przy ul. Puszczykowskiej 3. Mieszkanie na parterze o pow. 54,86 mkw składa się z pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe z komórką lokatorską w garażu podziemnym.

Nowoczesny kameralny III piętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Puszczykowskiej we Wrocławiu. .
W podziemiu garaż wielostanowiskowy. W budynku zlokalizowano windę dostępną z wszystkich kondygnacji od garażu do poddasza. W celu ogrzewania lokali mieszkalnych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej zaprojektowano centralną kotłownię gazową zlokalizowaną na poziomie parteru. Każde mieszkanie z licznikiem ciepła, wody i c.u.w. Wspólnota mieszkaniowa. Pełna własność hipoteczna mieszkania.

Posesja ogrodzona z monitorowaniem za pomocą kamer. Wjazd na teren posesji przez bramę wjazdową sterowaną z pilota. Na terenie działki zaprojektowano zieleń niską i wysoką.

Nowoczesność, spokój, tereny rekreacyjne, bogata infrastruktura towarzysząca i dobre połączenia komunikacyjne, to wszystko czego szukają wymagający klienci od lokalizacji nowego mieszkania. Te wszystkie cechy oraz dodatkowo z natury wzięta nazwa ulicy Puszczykowskiej i dzielnicy Krzyki-Gaj sprawiają, że zaplanowane życie będzie spokojne i zgodne z naturą.

cena 436.000,00 zł

Więcej informacji na stronie: www.nowemieszkania.info
tel. 757 755 365

AK FUTURE

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.