PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW VW, Audi, Seat, Skoda

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW VW, Audi, Seat, Skoda

Materiał informacyjny

Zakres naszych usług obejmuje:

Nasza firma znajduje się na wrocławskim rynku samochodowym od 2006 roku. Przez ten cały okres oraz okres poprzedzający istnienie firmy, jesteśmy związani z grupą VW AUDI SKODA SEAT.

Nasz cały personel jest szkolony od wielu lat tylko w wyżej wymienionych markach. Posiadamy testery diagnostyczne, narzędzia specjalistyczne oraz przyrządy pomiarowe tylko do tych marek, umożliwiające diagnozę i likwidację niemalże każdej usterki.

Doradzamy klientom w kwestii jakości i doboru części zamiennych, oryginalnych lub ich zamienników.

Rzetelność, jakość, profesjonalizm

Klientom z Wrocławia i Dolnego Śląska oferujemy kompleksowy serwis pojazdów w specjalizacji samochodów grupy Volkswagen AG (VAG).
Klientom z miast takich jak Luboń, Wrocław i z całego Dolnego Śląska oferujemy kompleksowy serwis pojazdów wyłącznie wymienionych powyżej producentów, zapewniając:

Wszystkie prace oferowane przez nasz serwis Seat pod Wrocławiem wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca jest jednocześnie pasją. To sprawia, że wszystkie prace wykonujemy z dbałością o każdy szczegół i o zadowolenie Klienta.

Jako nowoczesny serwis VW Wrocław obsługujący, pomagamy również w zakupie części zamiennych do pojazdów obsługiwanych marek. Jesteśmy też autoryzowanym punktem dystrybucji rozwiązań firmy Motul.

Każdą usługę wykonujemy, stawiając na rzetelność, jakość oraz profesjonalizm. Decydując się na współpracę z nami, mają Państwo gwarancję, że zdiagnozujemy i skutecznie usuniemy każdą usterkę pojazdów, zapewniając Waszemu samochodowi dobry stan techniczny na lata.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, jak również do kontaktu i odwiedzenia naszego punktu serwisowego!

Dla firm proponujemy specjalne, wcześniej uzgodnione warunki współpracy.

Obejmują one:

Auto Serwis Luboń
Profesjonalny serwis samochodów VW, Audi, Seat, Skoda
ul. Wyścigowa 56b, 53-012 Wrocław
tel. 531 496 000, 608-490-874
www.autolubon.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.