Pracownia Optyczna Maciej Liszka

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Pracownia Optyczna Maciej Liszka

Materiał informacyjny

Oferta:

*bezpłatne przy zakupie kompletnych okularów

Pracownia Optyczna Maciej Liszka to koncept salonów optycznych oparty na 40-letnim doświadczeniu. Firma powstała w 1981 roku w niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie jako kameralny, rodzinny „Zakład Optyki Okularowej”. Obecnie już drugie pokolenie optyków dba o wzrok naszych gości. Od początku kładziemy wyjątkowy nacisk na indywidualne podejście i wysoką personalizację doświadczenia zakupu nowych okularów. Dbamy o wysoką jakość i estetykę naszej pracy, sami wyszukujemy nowe, ciekawe i niszowe marki opraw okularowych, z których wybieramy tylko najlepsze modele na dany sezon. Długa obecność na rynku zaowocowała ścisłą współpracą z wiodącymi producentami na rynku optycznym, dzięki czemu możemy oferować najnowocześniejsze produkty już w dniu ich światowej premiery. Jesteśmy także członkami Cechu Optyków w Warszawie oraz grupy Diamentowy Optyk – oba te członkostwa świadczą o wysokim poziomie doświadczenia naszej ekipy i jakości świadczonych usług.

Posiadamy bogaty wybór kilkuset modeli opraw okularowych. Klienci, którzy nie mają pomysłu na nowe okulary albo mogą mieć problem z dopasowaniem odpowiedniego fasonu, mogą liczyć na pomoc doświadczonego stylisty opraw okularowych. Kiedy ruszaliśmy z naszym wrocławskim oddziałem zależało nam na wyjątkowym, indywidualnym doświadczeniu. Chcieliśmy stworzyć salon optyczny, który sami mielibyśmy ochotę odwiedzać. Każdy kto nas odwiedzi może liczyć na ciepłe przyjęcie i osobiste doświadczenie całego procesu. Zajmujemy się okularami kompleksowo – od wykonania szczegółowego badania wzroku, przez wybór wymarzonych opraw okularowych, poradę z zakresu wyboru odpowiednich technologii soczewek okularowych, wykonanie okularów w naszej własnej pracowni optycznej, aż po odbiór i obsługę posprzedażową obejmującą nie tylko gwarancję na wykonane okulary, ale też bezpłatny serwis, dopasowanie czy możliwość usługi dokładnego czyszczenia okularów. Na badanie wzroku i wszelkie dodatkowe usługi można umówić się na miejscu w naszej Pracowni, telefonicznie pod nr tel. 575 959 700 oraz wygodnie on-line przez aplikację BOOKSY (link poniżej). W pracowni i gabinecie stosujemy zawsze najnowocześniejsze sprzęty oraz technologie optyczne i pomiarowe.

Nasza oferta obejmuje najlepszych producentów soczewek okularowych na rynku – HOYA, SEIKO, ESSILOR, NIKON, LEICA, SZAJNA – posiadających bogate portfolio zaspokajające potrzeby każdego współczesnego użytkownika okularów. Można u nas znaleźć okulary progresywne, specjalne powłoki i filtry przeznaczone do prowadzenia samochodów, powłoki i konstrukcje dla osób spędzających długie godziny na pracy biurowej i przy ekranach komputerów, barwione i polaryzacyjne soczewki okularowe z korekcją dla chętnych na okulary przeciwsłoneczne, zaawansowane konstrukcje personalizowane dla wymagających użytkowników chcących cieszyć się szerokim, nie zniekształconym polem widzenia, czy nawet specjalne filtry stworzone z myślą o dynamicznie rozwijającej się branży gamingu czyli graczy PC i konsolowych.

Jako nowoczesna firma prowadzimy też profile na mediach społecznościowych – Facebook i Instagram. Śledzący je mogą liczyć na wiadomości o promocjach, nowych kolekcjach, premierach nowych produktów, podejrzeć naszą Pracownię przez spacer wirtualny, zobaczyć nasze zrealizowane prace i stylizacje okularowe oraz naszą pracę.

Nasz sposób działania i unikatowe podejście okazało się też bardzo praktyczne w nowych, trudnych realiach ostatnich kilkunastu miesięcy. Dbamy o higienę i bezpieczeństwo odwiedzających nas osób przestrzegając rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Nasi goście mogą czuć się też bezpiecznie, ponieważ umawiając wizyty na konkretne terminy mogą liczyć, że będą mieli praktycznie całą Pracownię tylko dla siebie!

Zapraszamy serdecznie!

50-413 Wrocław, ul. Walońska 19/U2

Tel. 575 959 700
E-mail: [email protected]
www.optykwalonska.pl
FB: optykwalonska
Link do zapisów on-line do naszych usług: https://cdl.booksy.com/BVQd4Cpgeab

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.