Podaruj jedzenie na święta z Pyszne.pl

Czytaj dalej
artykuł sponsorowany

Podaruj jedzenie na święta z Pyszne.pl

artykuł sponsorowany

W okresie przedświątecznym serwis do zamawiania jedzenia on-line Pyszne.pl zapewnia możliwość podarowania jedzenia bliskim oraz potrzebującym. Dzięki zaangażowaniu w program “Pajacyk” Pyszne.pl wspiera Polską Akcję Humanitarną w przekazywanie pożywienia osobom w potrzebie. Serwis umożliwia także sprezentowanie posiłków swoim najbliższym, oferując internetowe karty podarunkowe - stanowiące doskonały prezent na święta.

Pyszne.pl wspiera PAH w fundowaniu posiłków w ramach programu “Pajacyk”

Po raz kolejny Pyszne.pl wspiera projekt Polskiej Akcji Humanitarnej “Pajacyk i inne programy dostępu do żywności”. Zarejestrowani użytkownicy mogą wykorzystać swoje “Pyszne Punkty”, zdobyte w programie lojalnościowym serwisu na ofertę programu “Pajacyk”. Zamawiający fundują pełnowartościowe posiłki dla dzieci oraz pomagają w dożywianiu osób potrzebujących na stałych misjach PAH.

“Cieszymy się z zaangażowania Pyszne.pl w nasz projekt. Dzięki wsparciu serwisu, PAH może zapewnić żywienie w szkołach, a także w świetlicach środowiskowych” - mówi Inez Jaworska z Polskiej Akcji Humanitarnej.

“W Pyszne.pl na co dzień zajmujemy się dostarczaniem jedzenia, dlatego też wsparcie akcji mającej na celu obdarowanie nim potrzebujących jest dla nas bardzo ważne. Z przyjemnością po raz kolejny włączamy się w szczytny cel PAH. Przewidujemy, że dzięki zaangażowaniu naszych użytkowników uda się zasponsorować ponad 8 tysięcy posiłków we współpracy z “Pajacykiem” i PAH” - mówi Katarzyna Makowska Senior Country Marketing, Pyszne.pl.

Podaruj jedzenie na święta z Pyszne.pl

Karta podarunkowa od Pyszne.pl idealnym pomysłem na Święta

W myśl zasady “przez żołądek do serca” w gusta najbliższych można doskonale trafić z Pyszne.pl. Serwis oferuje internetowe karty podarunkowe - pozwalające na skorzystanie przez obdarowanych z szerokiej propozycji restauracji, oferujących dostawę dań kuchni świata.

“Klienci mogą w prosty sposób skorzystać z karty podarunkowej wybierając pole „zrealizuj voucher” tuż po złożeniu zamówienia w aplikacji lub wyszukiwarce internetowej. Kod vouchera będzie zawierał stałą kwotę odejmowaną od całkowitej wartości koszyka klienta. Voucher może być używany wielokrotnie, do momentu wykorzystania środków” - mówi Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager Pyszne.pl.

Podaruj jedzenie na święta z Pyszne.pl

Nie ma znaczenia, czy bliscy mają ochotę na poke bowl, pizzę czy sałatkę – dzięki karcie podarunkowej mogą z łatwością zamówić każde z ulubionych dań o dowolnej porze. Są one dostępne już od 40 zł i można je nabyć w sklepie internetowym https://giftcards-pyszne.pl/pl_pl/.

artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.