Radosław Sochaj

Ośrodek Szkolenia Kierowców „DANIEL”

Ośrodek Szkolenia Kierowców „DANIEL”
Radosław Sochaj

Ośrodek Szkolenia Kierowców „DANIEL”

Nasza szkoła oferuje znacznie więcej niż zwykły kurs. U nas bez stresu i w miłej atmosferze nauczysz się bezpiecznie prowadzić samochód. Gwarancja zdania egzaminu państwowego do 3 razu! Jeżeli się nie uda to zwrot pieniędzy za egzamin! Zdajesz autem takim jak w WORD lub jakim się uczysz!

Kursy na prawo jazdy kategorii B: - podstawowy 2500 zł (możliwość płatności w ratach) który obejmuje: 30 godzin zajęć teoretycznych w tym zajęcia z ratownikiem medycznym z kwalifikowanej pierwszej pomocy 30 godzin zajęć praktycznych możliwość wyboru e-learning dla każdego uczestnika kursu podręcznik oraz dostęp do oficjalnej aplikacji WORD online na 3 miesiące wewnętrzny egzamin teoretyczny wewnętrzny egzamin praktyczny Koszt godziny doszkalającej - 90 zł Jako jedyna szkoła w Oleśnicy uczymy w językach obcych!!

Ośrodek Szkolenia Kierowców „DANIEL”

Dlaczego My? - miła atmosfera - nowoczesne i ciekawe metody szkolenia - samochody takie jak na egzaminie państwowym - atrakcyjna oferta cenowa - możliwość płacenia w ratach - pomoc w zakresie badań lekarskich - szkolenia z techniki kierowania samochodem Po ukończeniu kursu w naszym ośrodku każdy z Państwa może mieć pewność, że posiadł kompletną wiedzę i umiejętności z zakresu:
* przepisów ruchu drogowego,
* bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,
* techniki kierowania pojazdem,
* savoir-vivre w ruchu ulicznym

Zapraszamy do naszej szkoły nauki jazdy. Wykłady teoretyczne odbywają się w zależności od preferencji - do wyboru są stacjonarne jak i online. Praktyka to czysta przyjemność i gwarancja sukcesu! Jesteśmy w stanie dostosować się do każdego, jeżeli chodzi o elastyczność godzin jazd. Oleśnica, Wrocław, Długołęka, Brzezia Łąka, Kiełczów

www.osk-daniel.com
[email protected]
https://www.facebook.com/profile.php?id=100036470324127
https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1ihnnr5j4swb1&utm_content=n6qhv9v

Ośrodek Szkolenia Kierowców „DANIEL”
Radosław Sochaj

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.