Osiedle Sosnowe

Osiedle Sosnowe

Osiedle Sosnowe

Oferujemy Państwu mieszkania w kameralnej czterorodzinnej zabudowie na osiedlu realizowanym w zachodniej części Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy przy ul. Jarnołtowskiej.

W budynkach znajdują się lokale mieszkalne usytuowane na parterze lub piętrze , w obu wariantach nieruchomość posiada swój własny, niezależny i ogrodzony ogródek. Osiedle Sosnowe to 32 apartamenty mieszkalne w promocyjnych cenach budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach ,z najwyższej jakości materiałów.

Mieszkania parterowe o pow. 71m2 mają garaże oraz dodatkowo jedno miejsce postojowe naziemne. Układ pozwala na ciekawą aranżację wnętrza - 2 sypialnie, łazienka oraz salon z aneksem kuchennym i kominkiem.

Mieszkania na piętrze o pow. 77m2 posiadają 2 miejsca postojowe naziemne, taras balkonowy , 2 niezależne sypialnie oraz salon z aneksem i garderobę, atutem jest także funkcjonalny schowek na poddaszu.

Działka jest uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona płotem panelowym i wyłożona kostka na podjeździe. Dojazd do domu będzie się odbywał przez wykostkowaną ulicę z chodnikami i oświetleniem.

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.jarnoltowska.pl

DŚ DEVELOPMENT
64-100 Leszno, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 7
tel.: 731 525 100
tel.: 510 148 210
[email protected]
www.dsdevelopment.net.pl

DŚ DEVELOPMENT

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.