Osiedle Słowik - tanie mieszkania

Osiedle Słowik - tanie mieszkania

Osiedle Słowik - tanie mieszkania

Tanie mieszkania od 4 800 zł/m2

Osiedle Słowik inspirowane jest skandynawską filozofią prostego, satysfakcjonującego życia.

To udana symbioza nowoczesnej architektury z naturą oraz wygodna przestrzeń do życia. Znajduje się zaledwie 7,5 km od centrum Wrocławia, a mimo to zapewnia szybki dostęp do rozległych terenów zielonych i rzeki Widawa. Jednocześnie daje możliwość wygodnego korzystania z miasta, oferując zmotoryzowanym 120 miejsc parkingowych oraz garaż podziemny.

W trzech kameralnych budynkach Osiedla Słowik znajdzie się 90 mieszkań o funkcjonalnym układzie. Każde z nich będzie wypełnione światłem i pozytywną energią, która płynie wprost z natury. Na terenie inwestycji powstanie przestronny plac zabaw, windy dla osób niepełnosprawnych oraz wydzielone komórki lokatorskie. Wszystko po to, by żyło się wygodnie, bezpiecznie i przyjemnie.

W takim miejscu warto tworzyć wspomnienia i budować rodzinne gniazdko. To przestrzeń, w której może powstać DOM.

Inwestycja jest realizowana na terenie dzielnicy Psie Pole, przy ul. Tarasa Szewczenki. Prace konstrukcyjne ruszyły we wrześniu 2017 roku, a już w drugiej połowie 2019 roku mieszkania zostaną przekazane do użytkowania. Inwestycję przeprowadza spółka:

ECO SCALA sp. z o.o. – sp. k., która funkcjonuje od 30 lat, a od 2008 roku z sukcesami działa na rynku deweloperskim. Słowik to jej kolejne wyjątkowe przedsięwzięcie.

Oferta

Wyborowi przestrzeni do życia powinno towarzyszyć wsłuchiwanie się we własne potrzeby, aspiracje i oczekiwania co do przyszłości. To deklaracja mówiąca o tym, jakiego życia się pragnie.

Warto już teraz zapoznać się z zaletami każdego z 90 mieszkań, aby podjąć optymalną decyzję. Dostępne lokale różnią się powierzchnią (od 43,17 do 102,13 metrów kwadratowych), ceną (już od 4 749 zł za metr kwadratowy) i układem, ale w każdym z nich może powstać wyjątkowy, pełen ciepła i miłości dom.

Zachęcamy do zapoznania się z listą mieszkań i do wyboru perfekcyjnego miejsca do życia dla swojej rodziny.

Lokalizacja

Ta część Psiego Pola to wciąż nieodkryta oaza spokoju na mapie dynamicznego miasta. Położona pośród zieleni i w sąsiedztwie rzeki, zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych, a jednocześnie umożliwia wygodny dojazd do centrum. To dobre miejsce dla rodziny, która potrzebuje spokoju, bliskości natury oraz atrakcji oferowanych przez Wrocław. Tu można poczuć się jak w domu, z uwagą celebrować codzienność i pielęgnować swoje pasje.

Kontakt/Biuro sprzedaży

Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji.
Zapraszamy do kontaktu!

Tel. 71 79 666 72
E-mail: sprzedaz@osiedleslowik.pl

www.osiedleslowik.pl

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.