Osiedle Scandi

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Scandi

Materiał informacyjny

Osiedle Scandi

Największe osiedle inteligentnych domów we Wrocławiu.

Osiedle Scandi to powstająca na granicy Jagodna i Brochowa nowa inwestycja Grupy Deweloperskiej Scandi Home. Na malowniczo położonej działce powstaną 124 domy w bliźniaczej zabudowie. Każdy z nich posiadać będzie ponad 145 m2 powierzchni użytkowej na trzech kondygnacjach oraz garaż z opcją dodatkowego miejsca postojowego przy podjeździe.

Jednak największym atutem wszystkich domów będą towarzyszące im ogrody, których powierzchnia sięgać będzie nawet 350 m2. Jest to jedyna tak duża inwestycja w granicach administracyjnych Wrocławia, której przyszli mieszkańcy otrzymają ogrody o takiej powierzchni.

Inspiracją wszystkich projektów realizowanych przez Grupę Deweloperską Scandi Home jest Skandynawia - tamtejsze podejście do architektury oraz idei zagospodarowania towarzyszącej jej przestrzeni.

W odniesieniu do Osiedla Scandi jest to widoczne przede wszystkim w dwóch aspektach - projektach samych domów i elastyczności w kwestii zagospodarowania przez mieszkańców dostępnej powierzchni oraz samego całego osiedla. Szerokie ulice, dodatkowe pasy zieleni, podjazdy i chodniki w znacznym stopniu ułatwią mieszkańcom funkcjonowanie i usprawnią komunikację.

Niezwykle istotną cechą samych domów będzie elastycznie zaprojektowana przestrzeń na wszystkich trzech kondygnacjach. Przestronny salon, który można łączyć z kuchnią, komfortowa strefa wypoczynku i pracy na piętrze pierwszym oraz duże poddasze, idealnie nadające się na pracownię lub strefę zabaw dla najmłodszych - w każdym z tych przypadków to do przyszłych mieszkańców należeć będzie decyzja co i jak zaplanować, aby wszystkim mieszkało się komfortowo.

Osiedle Scandi powstaje przy ulicy Sygnałowej na granicy Jagodna i Brochowa tuż przy granicy jednego z piękniejszych i najstarszych wrocławskich parków - Parku Brochowskiego. Jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku czy spacerów z dziećmi, które będzie dostępne dla mieszkańców osiedla na wyciągnięcie ręki.

Dynamicznie rozwija się też cała okolica - remontowana właśnie ulica Buforowa przechodzi istną metamorfozę - powstał już nowy wiadukt, rondo, do momentu skrzyżowania z ulicą Komandorską jest to już jezdnia dwupasmowa. Na Brochowie w ciągu dwóch lat oddany do użytku zostanie kompleks basenowy z krytą i otwartą pływalnią, a na samej ulicy Sygnałowej żłobek.

Inwestycja Osiedle Scadni jest realizowana przez Grupę Deweloperską Scandi Home, członka Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która realizuje projekty na terenie Wrocławia oraz jego bezpośrednich okolic. Głównym celem działalności Grupy jest budowa nowoczesnych, funkcjonalnych i wzorowanych na modelu architektury skandynawskiej domów i mieszkań, odpowiadających oczekiwaniom i potrzebom klientów sektora nieruchomości.

Wszystkie zrealizowane i prowadzone obecnie przez Grupę projekty spełniają najwyższe standardy jakościowe, wychodząc na przeciw wyzwaniom technologicznym. Grupa jest twórcą unikalnego systemu inteligentnych rozwiązań - Scandi Smart, podnoszącego energooszczędność i funkcjonalność domów, który w odpowiednim stopniu dba także o środowisko naturalne.

SALON SPRZEDAŻY

Budynek OVO
ul. Podwale 83 lok. 21 (III piętro)
50-414 Wrocław

Osiedle Scandi
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.