Osiedle Rodzinne Maślice

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Rodzinne Maślice

Materiał informacyjny

Firma Arkop Deweloper zrealizowała I i II etap Osiedla Rodzinne Maślice. Inwestycja została zaprojektowana z myślą stworzenia komfortowego osiedla do życia. Deweloper oferuje mieszkania 2-, 3-, oraz 4-pokojowe. Każde lokum posiada przestronny balkon, a większość mieszkań na parterze tarasy z zielonymi ogródkami. Na ostatniej kondygnacji znajdują się przestronne mieszkania z antresolami wyposażonymi w klimatyzację. W części podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami na jednoślady. Dostępne są również miejsca postojowe naziemne.

Firma Arkop Deweloper realizuje obecnie III etap Osiedla Rodzinne Maślice.

III etap osiedla został zaprojektowany z myślą stworzenia komfortowego miejsca do życia. Inwestycję stanowią trzy budynki 3-piętrowe z 218 lokalami mieszkalnymi, 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowymi, o pow. od 25 m2 do 110 m2 . Projekt każdego z mieszkań został starannie dopracowany, zapewniając najwyższą funkcjonalność, komfort użytkowania i maksymalne wykorzystanie powierzchni. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon, a większość mieszkań na parterze tarasy z zielonymi ogródkami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne mieszkania z antresolami wyposażonymi w klimatyzację. Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych. W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami na jednoślady. Dostępne będą również miejsca postojowe naziemne.

Dokładnie przemyślany układ budynków daje poczucie przestrzeni. Cała inwestycja została starannie zaprojektowana pod względem zieleni oraz otoczenia, tworząc relaksujące miejsca do zabawy dla najmłodszych mieszkańców osiedla oraz wypoczynku dla wszystkich, dla których jest ważne komfortowe spędzanie wolnego czasu. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście. Wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Z osiedla będzie łatwy i szybki dostęp do głównych arterii miasta oraz wyjazdu poza jego granice. Po trudach dnia codziennego z przyjemnością każdy mieszkaniec szybko i bezpiecznie powróci do swojego wymarzonego mieszkania.

„Dynamiczny rozwój tej części miasta stwarza mieszkańcom idealne warunki rozwoju (szkoły, przedszkola), rekreacji (parki, lasy, stadnina koni, ścieżki spacerowo-rowerowe nad Odrą, Stadion Miejski) oraz zaspakajania codziennych potrzeb (lokalne sklepy, centrum handlowe, nowy Szpital Wojewódzki, przychodnie lekarskie). Rozwinięta komunikacja autobusowa i bliskość kluczowych dróg, takich jak autostradowa obwodnica Wrocławia A8 to niewątpliwe zalety tej lokalizacji” – informuje przedstawiciel biura sprzedaży. „Rodzinne Maślice III cechuje podwyższony standard wykonania. Osiedle oferuje przestronne, dobrze doświetlone mieszkania, eleganckie wykończenia klatek schodowych oraz piękne otoczenie. Naszą domeną jest najwyższa jakość, staranność wykonania, dbałość o detale i estetykę oraz najwyższą jakość obsługi. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych klientów” – dodaje przedstawiciel dewelopera.

Najważniejsze atuty osiedla Rodzinne Maślice:

- mieszkania 1-5 pokojowe o powierzchni 26-114 m2
- ceny mieszkań już od 5 576 zł brutto/m2
- brak obligatoryjnego zakupu miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej
- dostępność mieszkań z samodzielną, jasną kuchnia
- w ofercie mieszkania jedno i dwupoziomowe
- niska zabudowa, kameralny i nowoczesny charakter osiedla
- miejsca postojowe w garażu podziemnym pod każdym budynkiem
- tarasy i ogródki w sumie o powierzchni nawet 120 m2
- duże balkony przynależne do mieszkań na piętrze
- duże tarasy przynależne do mieszkań na ostatnim piętrze
- podwyższony stan deweloperski mieszkań i części wspólnych
- dwupoziomowe mieszkania wyposażone są w kompletną klimatyzację
- wyposażone w windy budynki III etapu
- bogate zagospodarowanie terenu i zieleni
- 5 minut od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia
- 15 minut od wrocławskiego Rynku
- bliskość terenów rekreacyjnych, obiektów sportowych i publicznych
- mieszkania w cichej okolicy
- mieszkania w pełni własnościowe z udziałem w gruncie
- atrakcyjne koszty utrzymania mieszkań

Planowany termin zakończenia budowy: do dnia 28.02.2021 r.
Planowany termin przekazania mieszkań dla Nabywców: do dnia 31.10.2021 r.

Istnieje możliwość kontaktu w sprawie mieszkań na Osiedlu Rodzinne Maślice poprzez formularz z zapytaniem na stronie www.arkop-deweloper.pl lub telefonicznie pod numerem: 502 122 330

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.