Osiedle przyjazne w Lutyni to BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA z ogródkami w 4-rodzinnych domach

Czytaj dalej
.

Osiedle przyjazne w Lutyni to BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA z ogródkami w 4-rodzinnych domach

.

Lutynia uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Infrastruktura miasteczka tworzy swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkańcy Lutyni maja dostęp do żłobka, szkół, w tym nowoczesnego kompleksu przedszkolno – szkolnego (nowo otwartego w 2018 roku), biblioteki, sali sportowej, świetlicy, boiska trawiastego do piłki nożnej oraz Orlika, gdzie dodatkowo można zagrać w siatkówkę czy koszykówkę a dzieci mogą pobawić się na placu zabaw.

W Lutyni znajdziemy także przychodnię medyczna, 2 apteki, sklepy spożywcze, market, restauracje, hurtownie budowlaną, sklep AGD i wiele innych.

W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław – Poznań z autostradą A4.

Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną się dzięki liniom autobusowym – MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii (niespełna 30 minut) czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Osiedle przyjazne to idealna propozycja skierowana do osób poszukujących lokalizacji oferującej ciszę oraz bliskość terenów zielonych, a jednocześnie zapewniającej dobrą komunikację z miastem.

Przygotowaliśmy dla Państwa:

SMOLEC ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę: żłobki i przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy, apteki, restauracje, kawiarnie, kościół, podmiejskie linie autobusowe, dworzec PKP, przystanek PKP, hale sportową, korty tenisowe.
Osiedle Smolec przy lesie jest idealnym miejscem dla osób ceniących ciszę, które lubią aktywnie spędzać czas na łonie natury.

Osiedle Smolec przy lesie – enklawa spokoju i wypoczynku, miejsce pełne pozytywnej energii, które powstaje w zielonej części Smolca. Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia.

Osiedle Smolec przy lesie to bezczynszowe MIESZKANIA z ogródkiem w kameralnych, 2 – rodzinnych DOMACH. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście bezpośrednio z zewnątrz oraz ogród. W naszej ofercie dostępne są również górne mieszkania bez ogródków.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:

Osiedle przyjazne zlokalizowane jest w kameralnym otoczeniu naturalnej przyrody, z daleka od zgiełku panującego w dużym mieście a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia (3,5 km od granic Wrocławia, 12 km od centrum).

Na stronie internetowej: www.osiedla-sogo.pl/smolec znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje dotyczące dostępnych MIESZKAŃ oraz DOMÓW na naszym osiedlu (podane na stronie ceny/terminy są na bieżąco uzupełniane).


Zapraszamy Państwa na prezentację Osiedla Smolec przy lesie - ul. Kasztanowa – prezentacja jest możliwa:
- od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 do 15:00
- również w sobotę .
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.

.

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.