Osiedle Probusa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Probusa

Materiał informacyjny

Osiedle Probusa

Osiedle Probusa to lokalizacja mieszkaniowa dla osób, które na równi ze sprawnym dojazdem do pracy cenią sobie spokojną okolicę. W ramach tej inwestycji przy ul. Miłej powstaje pięć kameralnych budynków. Usytuowane na planie trójkąta tworzą enklawę ciszy i zieleni.

W dwupiętrowym kompleksie, wyróżniającym się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia, znajdzie się około 200 mieszkań - w układach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Każde mieszkanie posiada przynajmniej jeden balkon wykończony deską tarasową oraz dostęp do szybkiego światłowodowego internetu. Architekci Osiedla Probusa zadbali o optymalny rozkład pomieszczeń i łatwość aranżacji każdego z lokali.

Dla wygody mieszkańców w budynkach przewidziane zostały zamykane pomieszczenia na wózki dziecięce i rowery. Bliskość tras rowerowych zachęca do aktywności fizycznej. Dzięki dogodnej lokalizacji, dojście do najbliżej szkoły i przedszkola zajmie 10 min, a codzienne zakupy można zrobić w lokalach usługowych zlokalizowanych na terenie osiedla. Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych, na środku komplkeksu przewidziano plac zabaw, otoczony zielenią i miejscami wypoczynku dla dorosłych.

Osiedle Probusa to nie tylko miejsce do zamieszkania, ale także do inwestowania. W ofercie posiadamy lokale komercyjne, idealne pod działalność handowoą i usługową. Położone na parterze, bezpośrednio przy ciągu pieszym, są łatwo dostępne dla przechodniów, których do wejścia zachęci wnętrze lokalu widoczne przez duże, przeszkolne witryny. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z głównymi drogami, w szczególności z drogą krajową nr 94, zadbano także o miejsca parkingowe bezpośrednio przy nieruchomości. Zapraszamy do współpracy zarówno dużych inwestorów jak i idywidualnych przedsiębiorców.

Zapraszamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży:
ul. Opolska 7
55-200 Oława (budynek Sanit)

+48 782 580 996
+48 604 970 200
osiedle@probus.olawa.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.