Osiedle Papillon

Czytaj dalej

Osiedle Papillon

Osiedle Papillon to nowa inwestycja dewelopera Salwirak, która znajduje się przy ulicy Arbuzowej na Stabłowicach. Jest to kameralna zabudowa mieszkaniowa z zielonymi terenami wspólnymi oraz parkiem (o powierzchni 2 tys. m2), który znajdować się będzie w części południowo-wschodniej osiedla.

Zgodnie z miejscowym planem park zaprojektowano w obrębie inwestycji. Sąsiadująca z nim działka (o podobnej powierzchni) została przeznaczona pod tereny zielone, co w sumie daje duży obszar zieleni i terenów rekreacyjnych. Na stropodachu garażu także zaprojektowano zieleń, z przeznaczeniem do rekreacji dla wszystkich mieszkańców. Budynek będzie posiadał również ogródki (dla mieszkań parterowych).

W aktualnym I etapie zaprojektowano dwa budynki, w których znajdują się w sumie 132 mieszkania. Na kondygnacji pierwszej zaplanowano garaż wielostanowiskowy, pomieszczenia na jednoślady i komórki lokatorskie przeznaczone dla mieszkańców. Komunikacja w budynkach zapewniona jest klatkami schodowymi oraz windami zlokalizowanymi w każdej klatce.

Osiedle posiadać będzie nowoczesne, komfortowe i ekologiczne rozwiązanie w postaci systemu centralnego ogrzewania kotłownią gazową. Zapewni to mieszkańcom bezobsługowość instalacji oraz brak strat w powierzchni mieszkania na kocioł gazowy.

Mieszkania w inwestycji są dostępne w programie MDM na rok 2018.

Salwirak

tel: 721 50 50 50
e mail: biuro@salwirak.pl
www.salwirak.pl

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.