„Osiedle Kuźniki”

„Osiedle Kuźniki”

„Osiedle Kuźniki” przy ul. Hermanowskiej obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych A, B i C - wszystkie z nich składają się z pięciu pięter wraz z garażami podziemnymi oraz z infrastrukturą towarzyszącą w postaci wózkowni i rowerowni.

Obecnie w budowie są dwa budynki: budynku B - z terminem realizacji zaplanowanym na III kwartał 2018 r. oraz Budynek C (największy z nich), który wybudowany zostanie jako ostatni, czyli ok. czerwca 2019 r. (pierwszy z nich – budynek A został już sprzedany i niebawem będzie przekazywany Nabywcom).

Łącznie, w trzech budynkach zaprojektowano:
- 175 mieszkań, w tym:
2-pokojowe o powierzchni od 32 do 46 m2
3-pokojowe o powierzchni od 50 do 67 m2
- 154 komórki lokatorskie*
- 11 garaży indywidualnych
- 84 miejsca postojowe w garażach podziemnych**
Ponadto, na terenie Inwestycji zaplanowanych zostało 78 zewnętrznych miejsc postojowych.**

Na parterze budynków znajdować się będą wiatrołapy, komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownie.

Pod każdym z budynków powstanie garaż podziemny, których dachy zaprojektowano jako zielone tarasy, pełniąc tym samym częściowo funkcję ogródków dla mieszkań zlokalizowanych na pierwszym piętrze. Pozostałe mieszkania posiadać będą przestronne balkony, których forma i kształt będą jednocześnie stanowić cechę charakterystyczną całego osiedla.

Budynki wyposażone będą w instalacje:
· grzewczą,
· elektryczną wraz z podejściem trójfazowym pod piec elektryczny w kuchni, z osprzętem,
· wodno - kanalizacyjną,
· telewizyjną, telefoniczną, internetową.
Ponadto, każda klatka schodowa posiadać będzie cichobieżne windy.
Na terenie osiedla zaprojektowano wspólny plac zabaw. Inwestycja i jej cała infrastruktura wykończona będzie zielenią w postaci uporządkowanych trawników, tworząc tzw. woonerf z alejkami osiedlowymi i miejscami relaksu.

Osiedle Kuźniki zlokalizowane jest w zachodniej części Wrocławia. Niewątpliwym atutem powstającego osiedla jest jego położenie. Na najbliższe sąsiedztwo składa się niewysoka zabudowa wielorodzinna, zabudowa szeregowa oraz jednorodzinna. Tuż obok inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Okolica obfituje w liczne punkty usługowe i handlowe, zielone skwerki i siłownię zewnętrzną.

Triada Dom Developer

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.