Osiedle Dobrzykowice

Czytaj dalej

Osiedle Dobrzykowice

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji zlokalizowanej w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Dobrzykowice położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia.

Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8. We wsi Dobrzykowice zlokalizowana jest między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 24 do 80 mkw. Budynki będą posiadały po trzy kondygnacje razem z parterem. Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze budynku „A”, gdzie będą zlokalizowane lokale mieszkalne z zielonymi tarasami do wyłącznego korzystania.

Na terenie inwestycji planowane jest lokalizacja terenów rekreacyjnych dla rodzin z dziećmi oraz dodatkowo miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego.

Planowane rozpoczęcie inwestycji III kwartał 2016 r., planowany termin przekazania pierwszych mieszkań I kwartał 2018 r.

Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w cenie 5 tys. zł brutto za każde z miejsc.

Deweloper INTER-ES

Biuro sprzedaży
50-302 Wrocław
ul. Jedności Narodowej 194

tel. 71 323 15 31, 71 323 15 50
[email protected]
www.deweloper-interes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.