Osiedle Dębowe Południe

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Dębowe Południe

Materiał informacyjny

Osiedle Dębowe Południe

Ostatnie dwa domy!
Pozwolenie na użytkowanie!
226 m2 - cena 4000/m2

Dębowe Południe jest to inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ulicy Kutrzeby. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja, z dobrą infrastrukturą i komunikacją to idealne miejsce do życia i wypoczynku całej rodziny.
Celem było zaprojektowanie prostego, przyjaznego i rodzinnego miejsca. Duże domy szeregowe mają po 226,73m2, co daje przestrzeń i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

LOKALIZACJA

Dębowe Południe jest to inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ulicy Kutrzeby. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja, z dobrą infrastrukturą i komunikacją to idealne miejsce do życia i wypoczynku całej rodziny. Usytuowana blisko przystanku autobusowego (100m), ścieżki rowerowej i przy dobrych dojazdach do autostrady A4 i nowoprojektowanej obwodnicy wschodniej Wrocławia. W odległości nie większej niż 1 km: dwie szkoły podstawowe (SP nr 34 ul. Gałczyńskiego i Wysoka), przedszkole publiczne, żłobki, kilka przedszkoli prywatnych, poczta, przychodnie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w okolicy znajduje się tylko niska zabudowa, miejscowy plan przewiduje tylko budynki jednorodzinne w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. W sąsiedztwie usytuowane są liczne punkty handlowe, restauracje z wyśmienitym menu, sklepy ze zdrową żywnością, kluby fitness, boisko piłkarskie, banki. Nieopodal znajduje się również Tor Wyścigów Konnych Partynice, oraz Aleja Bielany z kinem Helios, Ikea, Tesco, Auchan. Rozrywkę na łonie natury zapewnią pobliskie parki, place zabaw, bliskość Ślęzy, Zamek Topacz. Niedalekie korty tenisowe w Matchpoint Kobierzyce i Zamku Topacz umożliwiają aktywny wypoczynek.

KONCEPCJA
Celem było zaprojektowanie prostego, przyjaznego i rodzinnego miejsca. Wszystkie domy szeregowe mają po 226,73m2, co daje przestrzeń i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

Na parterze już w przedsionku wita nas duża przestrzeń. Znajduje się tutaj wiatrołap (8,7 m2), przedpokój (3,9 m2), WC (2,1 m2), spiżarnia (1,5 m2), kuchnia wraz z przestronną jadalnią (17,7 m2), pokój dzienny (28,7 m2) oraz klatka schodowa (4,2 m2). Ponadto na parterze znajduje się garaż (19,4 m2). Atutem jest wygospodarowane miejsce postojowe przed garażem na kolejne auto. Ogół powierzchni na parterze to 86,2 m2.

Na piętrze (85,6 m2) zaprojektowano korytarz (8,5 m2), łazienkę (7,5 m2), oraz cztery ustawne, jasne pokoje (13,7 m2, 18,3 m2, 15,7 m2, 17,7 m2). Ponadto znajduje się tam klatka schodowa (4,2 m2) prowadząca na przestronne poddasze użytkowe (54,93 m2). Na poddaszu usytuowana jest kotłownia (6,45 m2) z piecem gazowym, z pozostałej części powierzchni można wygospodarować pralnię, pracownię lub dodatkowy pokój. Wysokie poddasze daje wiele możliwości aranżacji.

Do każdego z domów przylegają ogródki o powierzchni od 30 m2 do 213,4 m2.

Oferujemy Państwu najwyższy standard, doskonałą lokalizację i bardzo atrakcyjne ceny. Każdy z lokali wyposażony będzie w piec gazowy, wyprowadzenie pod kominek oraz rolety zewnętrzne.

Zastosowanie dobrych materiałów, nowych standardów przenikalności cieplnej to ciepły i przytulny dom w zimowe wieczory. Kominek wprowadzi w nastrój i dodatkowo ogrzeje pomieszczenia. Ogródki od strony południowej i zachodniej to duży zapas słońca w trakcie dnia i po pracy, a duże okna to wiele naturalnego światła w ciągu dnia.

OFERTA I CENY NA STRONIE:

www.debowepoludnie.pl/oferta/
www.facebook.com/debowepoludnie/

Kontakt:

DOM PROSPEN INWESTYCJE sp. z o.o. sp. k.

ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 72/6
52-204 Wrocław

71 70 70 170
dom@prospen.pl
www.debowepoludnie.pl/oferta/
www.facebook.com/debowepoludnie

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.