Osada Zielona

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osada Zielona

Materiał informacyjny

Osiedle zaprojektowane z myślą o osobach, które szukają spokojnego miejsca do życia nieopodal miejskiej dżungli. Lokum z własnym ogrodem, zaledwie 12 km od wrocławskiego Rynku, to perspektywa odpoczynku w komfortowych warunkach z szybkim dostępem do możliwości, jakie daje nam miasto.

Osada Zielona

Osada Zielona to zespół pięciu połączonych budynków o czterech kondygnacjach, z dostępem do windy. Przyszli lokatorzy będą mogli wybierać spośród lokali o zróżnicowanej powierzchni: od 28 m2 do 101 m2. Projekty mieszkań są przemyślane tak, aby zapewnić ich mieszkańcom wygodę i dać możliwość różnorodnych aranżacji. W segmencie A znajdują są 3 lokale usługowe z powierzchnią magazynową.

Rozumiemy, że każdy z nas potrzebuje mieć miejsce, w którym można zaszyć się choć na chwilę i po prostu odpocząć. Dlatego wszystkie lokale w Osadzie Zielonej posiadają dostęp do jednego z naszych zielonych zakątków- od dużych balkonów, przez piękne ogrody zimowe (powierzchnia ok. 10 m2), po przestronne tarasy lub ogródki przydomowe (o powierzchni nawet 80 m2).

Wygoda i komfort mieszkania w Osadzie Zielonej to także możliwość swobodnego zaparkowania samochodu. Część podziemna inwestycji przeznaczona została na garaże wielostanowiskowe oraz komórki lokatorskie. Dostępne będą także naziemne miejsca postojowe. Inwestycja ma zaplanowaną wokół pełną infrastrukturę.

Osada Zielona usytuowana jest na wrocławskich Złotnikach. To zachodnia część miasta o niskiej, willowej zabudowie w otoczeniu wielu terenów zielonych, w tym parku: Leśnickiego i Złotnickiego. W Parku Leśnickim znajdziemy renesansowy zamek, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych i rozrywkowych. Do tego utwardzane ścieżki biegowe, plac zabaw oraz piękne alejki spacerowe. W Parku Złotnickim obiekty rekreacyjne i sportowe: plenerową siłownię, boisko do koszykówki, tor do jazdy na rolkach, liczne trasy spacerowe oraz plac zabaw.

Osiedle znajduje się zaledwie 12 km od Wrocławskiego Rynku! Również inne części miasta będą w zasięgu ręki mieszkańców, dzięki niewielkiej odległości od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe, tramwajowe oraz Stacja kolejowa Wrocław Żerniki.

Komunikacja:
- 100 m - przystanek autobusowy / linia 148 relacji Dworzec PKP - Leśnica
- 720 m - przystanek tramwajowy / linia 3,10, 20
- 1800 m - Stacja kolejowa Wrocław Żerniki

Dzieci:
- 700m - Żłobek, nr 15
- 220 m - Złote Przedszkole
- 700 m - Europejskie Przedszkole Językowe
- 1000 m - Szkoła Podstawowa nr 24

Pozostałe:
- 350 m - basen kryty
- 500 m - urząd pocztowy
- 600 m - sklep spożywczy (w obrębie 1km jest ich co najmniej 5)
- 650 m - Fitness Siłownia
- 900 m - Kościół Rzymskokatolicki
- 1000 m - Restauracja Manufaktura Smaku
- 1400 m - Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka

Biuro Sprzedaży
Osada Zielona

Wrocław, ul. Podhalańska 1-9
Poniedziałek - Piątek : 8.00 – 17.00

Możliwość umówienia indywidualnego terminu:

[email protected]

Osada Zielona
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.