Materiał informacyjny

Osada Oliwkowa

Osada Oliwkowa
Materiał informacyjny

Osada Oliwkowa to niezwykłe osiedle które oferuje swoim mieszkańcom więcej niż inne. Szeroki wybór mieszkań oraz wygodny dostęp do dedykowanej mieszkańcom profesjonalnej hali treningowej pozwolą na stworzenie komfortowego miejsca do życia i realizacji sportowych pasji. Mieszkaj wygodnie, trenuj swobodnie!

Osada Oliwkowa

Osada Oliwkowa to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, zlokalizowanych w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. W sprzedaży dostępne są jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu około od 25,5 m2 do 39 m2 - idealne na start lub pod wynajem. Średni metraż 55 m2 dostępny jest w dwóch opcjach: 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na trzecim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania (od około 46 do 82 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego.

Do każdego mieszkania w Osadzie Oliwkowej przypisany jest balkon o powierzchni od 4 m2 do około 5,7m2 lub ogródek przydomowy o powierzchni od 40m2 do około 100 m2. Istnieje także możliwość wykupienia komórki lokatorskiej.

Swobodne parkowanie można zapewnić sobie poprzez wykupienie własnego miejsca parkingowego z zamykanymi pachołkami. Miejsca postojowe znajdują się w parkingu naziemnym.

Ogromnym atutem Osady Osady Oliwkowej jest dostęp do hali treningowej i profesjonalnych kortów tenisowych. Można tu skorzystać z siłowni, gdzie o komfort i bezpieczeństwo ćwiczących zatroszczy się wykwalifikowana kadra trenerska. Dodatkowo można skorzystać z zajęć tanecznych i fitness, a także sal do badmintona i squasha. Na kortach tenisowych organizowane są lekcje gry dla wszystkich grup wiekowych, o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

Smolec, gdzie powstaje Osada Oliwkowa, to malownicza miejscowość otoczona zielenią. Rozwinięta infrastruktura i dostępność wielu instytucji na miejscu pozwoli komfortowo organizować tu swoje codzienne życie. Autostrada A4 i AOW ułatwią dojazd do każdego punktu Wrocławia, którego rynek oddalony jest od Smolca zaledwie o 9,5 km.

Zalety lokalizacji:
- 2,5 km od granic Wrocławia
- 9,5 km od Rynku Wrocławskiego
- Szybki i wygodny dojazd do Wrocławia, autostrady A4 oraz obwodnicy autostradowej Wrocławia.
- Możliwość dojazdu do Wrocławia koleją (odległość od planowanej stacji PKP ok 500m) .
- Tuż przy inwestycji (300 m) znajduje się przystanek komunikacji autobusowej.
- Dostęp do bogatej sieci handlowej – Żabka, Dino, Biedronka, Lidl.
- Bliskie sąsiedztwo Factory (Carrefour, Castorama, Empik).
- Dogodny dojazd do Centrum Handlowego Bielany.
- Placówka żłobkowa na terenie Smolca.

W najbliższej okolicy znajdują się:
- Hala sportowa przy samej inwestycji - w której znajduje się siłownia, fitness, korty do tenisa, badmintona, squasha, a także gabinet fizjoterapeutyczny - ze specjalną zniżką dla mieszkańców
- Włoska restauracja San Lorenzo
- Dwa sklepy Żabka
- Sklep warzywno-owocowy
- Sklep mięsny
- Apteka
- Fryzjer
- Solarium
- Szkoła języka angielskiego

Wszystkie wyżej wymienione miejsca znajdują się w obrębie do 300m od inwestycji Osada Oliwkowa!

Biuro Sprzedaży
Osada Oliwkowa

Smolec, ul. Granitowa 8/1 (za halą sportową)

[email protected]

Osada Oliwkowa
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.