Nowy Ołtaszyn

Czytaj dalej

Nowy Ołtaszyn

Nowy Ołtaszyn to wyjątkowa oferta mieszkań! Ten zespół dwukondygnacyjnych budynków jednorodzinnych daje swoim mieszkańcom nieocenioną wartość: przyjazną skalę architektury łącznie z możliwością czerpania z wszystkich udogodnień, wynikających z życia miejskiego. W procesie projektowania zostały uwzględnione często zapominane potrzeby społeczne: wszystkie mieszkania zostały usytuowane w ograniczonej strefie ruchu kołowego, ciągi pieszo-jezdne dają możliwość dojazdu samochodem bezpośrednio pod drzwi lokalu, ale dzięki układowi funkcjonalno–przestrzennemu w naturalny sposób takie przypadki będą się ograniczały do wyjątkowych sytuacji. Cały ruch samochodowy, wraz z miejscami postojowymi i garażami, został przeniesiony do strefy zewnętrznej układu, a dwa miejsca postojowe do każdego z mieszkań rozwiązują częste problemy z parkowaniem. W strefie zewnętrznej, izolującej od zgiełku miejskiego, zaprojektowano wspomniane garaże wielostanowiskowe, ale również lokale usługowo-handlowe. W wewnętrznej, bezpiecznej strefie mieszkalnej przeznaczono miejsce na zieleń o charakterze rekreacyjno-spacerowym.

Duże mieszkania w wyjątkowo atrakcyjnych cenach (72mkw parter z ogródkiem i 113mkw piętro z balkonem), to wyjątkowo funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania, o czym świadczą opinie mieszkańców wcześniejszych etapów.

Lokalizacja Osiedla już dzisiaj pozwala na korzystanie z komunikacji miejskiej czy istniejącej lokalnej szerokiej oferty usługo-handlowej, a planowana w tym roku rozbudowa i modernizacja układu drogowego jeszcze bardziej wpłynie na atrakcyjność Nowego Ołtaszyna.

Biuro sprzedaży:

ul. Buforowa 116, Wrocław
tel. 500 636 900
e-mail: [email protected]
Biuro sprzedaży czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-18:00,

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.