Nowoczesne osiedle w Centrum Lubonia

Nowoczesne osiedle w Centrum Lubonia

I ETAP

Budynek trzy piętrowy z podziemną halą garażową, zlokalizowany w Luboniu przy ul. Pułaskiego/Kochanowskiego. Składa się z 40 mieszkań 1,2,3- pokojowych o powierzchni od 27m2-72m2. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe. Zakończenie inwestycji III/IV kwartał 2018 r.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

II ETAP

Termin realizacji III/IV kwartał 2019 r.

Inwestycja w której znajdzie się budynek wielorodzinny 4-kondygnacyjny z usługami na parterze. W budynku powstanie 75 lokali mieszkalnych zlokalizowanych na 1,2 i 3-cim piętrze. Na parterze zaprojektowano 32 miejsca garażowe na samochody osobowe. W kondygnacji podziemnej znajdą się dwie hale garażowe zawierające łącznie 85 miejsc postojowych. Wejścia do budynku od ulicy Mizerki, wjazd do podziemnej hali garażowej od ulicy Al.J.Pawła II.

Budynek kryty dachem płaskim o nowoczesnej architekturze współgrającej z otoczeniem osiedla. Parter cofnięty w stosunku do pozostałych kondygnacji tworząc podcień wsparty na słupach. Na parterze będą mieścić się lokale usługowe dostępne bezpośrednio od ulicy Mizerki oraz garaże do których wjazd dostępny będzie od strony dziedzińca. Na 1,2,3-cim piętrze powstaną lokale mieszkalne 2,3,4- pokojowe z balkonami o zróżnicowanej powierzchni od 45m2-81m2. Na trzecim piętrze przewidziane są mieszkania z antresolami i tarasami na dachu budynku. Budynek skomunikowany będzie dwoma klatkami schodowymi , wyposażonymi w windy osobowe z których można będzie korzystać od poziomu podziemnej hali garażowej.

Inwestycja zlokalizowana w Nowym Centrum Lubonia, które posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz sieć komunikacyjną. W niedalekiej odległości znajduje się Park Dębina oraz Wielkopolski Park Narodowy z terenami zielonymi i rekreacyjnymi. W obrębie Osiedla bardzo dużo sklepów, przychodnie, szkoła, przedszkola, punkty usługowe.

powierzchnia mieszkań od 44,30 do 96,22 m2

na ostatniej kondygnacji dwupoziomowe mieszkania z tarasami

cena od 4900 zł brutto za m2

I Etap realizacja III/IV KW - 2019 - ostatnie mieszkania
II Etap realizacja III KW - 2020

Adres biura:
IMMO INVEST
Al. Jana Pawła II 18, 62-030 Luboń

DORADCA KLIENTA:
Violetta Skrobała
Telefon: 739 000 092
Adres e-mail: [email protected]

http://www.immo-building.pl/

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.