Nowe Miasto Różanka

Czytaj dalej
Deweloperzy

Nowe Miasto Różanka

Deweloperzy

Szeroko zakrojona inwestycja mieszkaniowa Nowe Miasto Różanka powstaje w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Osiedle o nowoczesnej i dopracowanej architekturze wkomponuje się w otoczenie i stworzy domowy azyl przyszłych mieszkańców.

Wyjątkowy charakter Nowego Miasta Różanka wynika z połączenia nowoczesności z przeszłością. Projekt osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”, które znajdują się na terenie inwestycji. Historyczne budynki otoczone zostaną przez powstające nowe kompleksy mieszkalne o geometrycznych kształtach i stonowanej kolorystyce. Spójne połączenie tradycji i nowoczesności doskonale wpisuje się w istniejącą infrastrukturę miejską. Sprawia to, że Nowe Miasto Różanka jest unikatowym na skalę Wrocławia projektem.

W pierwszym etapie osiedla znalazły się 152 mieszkania. Lokale mieszkalne liczą od 2 do 4 pokoi oraz od 42,07 do 101,45 mkw. Kolejny etap inwestycji – IB – to poddany rewitalizacji budynek funkcjonujący dawniej jako część zabytkowego „Młyna Różanka”. Znajdzie się w nim 40 mieszkań. Nowe Miasto Różanka II obejmie dwa budynki, a w nich łącznie 250 mieszkań o metrażach od 41,49 do 94,28 mkw. Przyszli lokatorzy mogli wybierać spośród mieszkań o układach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Trzeci etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku, w którym zaprojektowano 95 mieszkań. W ofercie znajdą się lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Nabyć będzie można zarówno mniejsze mieszkania o metrażach od 42,40 mkw., jak i znacznie większe – do 93,49 mkw. W skład czwartego etapu inwestycji wejdzie jeden budynek z 135 mieszkaniami. Zróżnicowany zakres metraży – od 33,56 do 109,07 mkw. – oraz układy od 2 do 5 pokoi pozwolą na wybór lokalu doskonale dostosowanego do indywidualnych potrzeb przyszłych nabywców. Kolejny etap – Villa "Rosa" – to odrestaurowany budynek o dwóch kondygnacjach. W zabytkowej willi powstanie 8 unikatowych mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży od 40,81 mkw. do 88,11 mkw. i zróżnicowanych układów dwu-, trzy- i czteropokojowych. Wszystkie mieszkania powstały z troską o łatwą aranżację oraz o komfortowe użytkowanie.

Osiedle Nowe Miasto Różanka łączy w sobie bliskość terenów rekreacyjnych z komfortowym dojazdem do centrum lub poza granice miasta. To inwestycja wybudowana w trosce o bardzo zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Od ścisłego centrum Wrocławia osiedle dzielą zaledwie cztery kilometry, a dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym, dojazd zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Zaletą dzielnicy Różanka jest także mnogość udogodnień spełniających różnorodne oczekiwania lokatorów. Liczne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne, a także placówki oświaty i ośrodki zdrowia sprawiają, że z łatwością można tu zrobić zakupy i zaspokoić inne codzienne potrzeby. W pobliżu nie brak też miejsc o charakterze rekreacyjnym i wypoczynkowym.

Więcej informacji na: www.miastorozanka.pl

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
51-109 Wrocław,
ul. Na Polance 22F
e-mail: [email protected]
telefon: (+48) 609 132 028

Nowe Miasto Różanka
Deweloperzy

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.