Nowe Miasto Różanka

Czytaj dalej

Nowe Miasto Różanka

Nowe Miasto Różanka

Malownicza Różanka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia. To właśnie tam, w sąsiedztwie rzeki Odry, powstaje Nowe Miasto Różanka – nowoczesne osiedle o dopracowanej architekturze, które wkomponuje się w otoczenie i stworzy domowy azyl dla przyszłych mieszkańców.

Nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana jest przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu. W pierwszym etapie zostaną wzniesione dwa budynki, w obrębie których zaplanowano 152 mieszkania. Projektowane lokale mieszkaniowe będą liczyły od 2 do 4 pokoi przy metrażach od 42,07 do 101,45 mkw. Inwestycję zaplanowano z troską o łatwą aranżację wnętrz i zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. W obrębie dwóch projektowanych budynków przewidziano łącznie 84 miejsca na parkingu zewnętrznym oraz 125 miejsc na parkingu podziemnym. Dla komfortu osób niepełnosprawnych przewidziano dwa miejsca postojowe na zewnątrz budynków oraz pięć na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1. W budynkach znajdą się również liczne komórki lokatorskie.

Kolejny etap inwestycji – IB – będzie wyjątkowym projektem. Stary budynek funkcjonujący dawniej jako część zabytkowego „Młynu Różanka” zostanie poddany rewitalizacji, uwzględniającej zabytkowe detale. Etap ten obejmie jeden budynek o 9 kondygnacjach. Znajdzie się w nim 40 mieszkań w szerokim spektrum metraży: od 29,4 do aż 101 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród komfortowych lokali jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. W ofercie znajdą się także mieszkania dwu- i trzypoziomowe, usytuowane na siódmej kondygnacji. W inwestycji zaplanowano 40 naziemnych miejsc postojowych oraz 40 komórek lokatorskich. Wózki i rowery będzie można przechowywać w wózkowni.

Drugi etap inwestycji będzie składał się z dwóch budynków. Znajdzie się w nich łącznie 250 mieszkań. Zróżnicowane metraże – od 41,49 do 94,28 mkw. – pozwolą przyszłym mieszkańcom na wybór lokalu dostosowanego do własnych potrzeb i oczekiwań. Zmotoryzowani znajdą miejsca dla swoich pojazdów w garażach podziemnych, w których zaprojektowano 198 miejsc postojowych lub na parkingu zewnętrznym, który obejmie 52 miejsca. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą liczne komórki lokatorskie.

Inwestycję zaprojektowano z troską o estetykę i spójność z otoczeniem. Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony, loggie lub ogródki. Budynki otoczy estetyczna zieleń, nawierzchnie oraz elementy małej architektury. Na osiedlu znajdą się również dwa place zabaw dla dzieci. W trosce o seniorów i osoby niepełnosprawne zaprojektowano szerokie ciągi piesze, niskie krawężniki oraz cichobieżne i przestronne windy.

Lokalizacja osiedla zapewni komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w każdym wieku. Mieszkańcy aktywni zawodowo z łatwością dojadą do pracy, a seniorzy i osoby z dziećmi skorzystają z przyjemnego, zielonego otoczenia i możliwości odpoczynku w obrębie osiedla lub w bliskiej okolicy. Osiedle znajduje się poza ścisłym centrum Wrocławia, ale zapewnia wszelkie udogodnienia komunikacyjne. W pobliżu kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, a z terenu inwestycji można szybko dostać się na obwodnicę autostradową A8 w kierunku Łodzi i Warszawy lub na krajową drogę numer 5, która wiedzie do Poznania.

Osiedle Nowe Miasto Różanka połączy w sobie komfort zamieszkania poza ścisłym centrum miasta z bliskością terenów rekreacyjnych i dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola i centra handlowe. Codzienne zakupy będą wygodne i możliwe do zrealizowania w bezpośrednim sąsiedztwie.

Biuro sprzedaży:

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
50-424 Wrocław
ul. Krakowska 37/45

tel.: (+48) 71 370 62 55
e-mail: [email protected]

Atal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.