Nowe Miasto Jagodno

Czytaj dalej
Deweloperzy

Nowe Miasto Jagodno

Deweloperzy

Nowe Miasto Jagodno powstaje w południowej części miasta, u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej – w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy. Pierwszy etap osiedla składa się z trzech pięciopiętrowych budynków. Klienci mogą wybierać spośród 187 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 38,43 do 95,10 mkw. i układach – od dwu- do czteropokojowych. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – oraz balkon lub przestronny taras – na wyższych kondygnacjach. W tym etapie osiedla zaprojektowano także komórki lokatorskie oraz liczne miejsca garażowe i postojowe.

Atutem inwestycji Nowe Miasto Jagodno jest połączenie nowoczesnego projektu z przemyślanymi układami i funkcjonalnymi przestrzeniami. Duże okna dodadzą bryle lekkości, zaś mieszkania zyskają dostęp do naturalnego światła. Szerokie ciągi piesze oraz cichobieżne windy zapewnią sprawne przemieszczanie. Architekci zadbali również o otoczenie budynków – zaprojektowano obszary zieleni wraz z chodnikami i ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci. Intuicyjny i energooszczędny system oświetleniowy oraz całodobowy monitoring sprawią, że inwestycja będzie nie tylko bezpieczna, ale i wyjątkowo przyjazna mieszkańcom.

Stale rozbudowywana infrastruktura komunikacyjna oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że Nowego Miasta Jagodno jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Choć osiedle powstaje w jednej z dynamiczniej rozwijających się wrocławskich dzielnic, wyróżniać je będzie kameralny charakter.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to II kwartał 2021 roku.

Więcej informacji na www.nowemiastojagodno.pl

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań:
51-109 Wrocław,
ul. Na Polance 22F
e-mail: bsmwroclaw@atal.pl
telefon: (+48) 609 132 028

Nowe Miasto Jagodno
Deweloperzy

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.