Novoforma

Czytaj dalej

Novoforma

Novoforma

Novoforma to wieloletni projekt zabudowy najlepiej zlokalizowanych działek w centrum Siechnic. Inwestycje powstają w sąsiedztwie rynku z reprezentacyjnym Ratuszem, wśród pełnej infrastruktury mieszkaniowo-handlowej obok terenów zielonych, z parkiem, strefami wypoczynku, sportu i zabawy, oraz stawem i strzeżonym kąpieliskiem.

Novoforma to ultranowoczesny kompleks mieszkaniowy z charakterem, wyraźnie zdefiniowany i zaakcentowany w centralnej części Siechnic. To kompozycja nieschematycznych rozwiązań w nowo kształtującej się architekturze miejskiej. Do Wrocławia dotrzemy licznymi trasami dojazdowymi: wjazd od strony Księża Wielkiego, Brochowa, Jagodna, Strachocina. Komunikację ułatwia Wschodnia Obwodnica Wrocławia oraz liczne połączenia linii podmiejskiej pks i pkp, gdzie w ciągu 12 minut dojedziemy na Dworzec Główny.

Novoformę będzie można nazywać już nie długo Nową Dzielnicą prężnie rozwijającej się miejscowości jaką są Siechnice !

Obecnie w sprzedaży są dwa pierwsze etapy Novoformy: Ville Monoforma gdzie oddanie mieszkań przewidziane jest we wrześniu 2018r oraz Apartamenty Proforma, których realizacja zakończy się w III kw 2019r.

Więcej informacji na www.format.wroclaw.pl

Format

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.