Oprac. KAK

Noc Laboratoriów: 3M zdradzi, czy można folią podnieść słonia

Podczas tegorocznej Nocy Laboratoriów w Centrum Innowacji 3M bedzie można dowiedzieć się m.in., dlaczego w nowoczesnych autach nie słychać uporczywego Fot. Fot. materiały prasowe Podczas tegorocznej Nocy Laboratoriów w Centrum Innowacji 3M bedzie można dowiedzieć się m.in., dlaczego w nowoczesnych autach nie słychać uporczywego hałasu silnika i jak można zrobić niewidoczny aparat ortodontyczny. A to tylko niektóre z przygotowanych niespodzianek
Oprac. KAK

14 października wrocławskie uczelnie i instytucje badawcze zapraszają na nocne zajęcia. Centrum Innowacji 3M zaprasza wrocławian już po raz drugi na Noc Laboratoriów. Zobaczymy, co łączy naukę z rozwiązaniami przemysłowymi.

Stetoskop z funkcją Bluetooth, który wysyła dane do komputera w trakcie trwania badania. Wyjątkowo wytrzymałe taśmy, których 0,25 m2 potrafiłyby przenieść słonia. Folie prywatyzujące chroniące przed ciekawskimi oczami w środkach komunikacji miejskiej. Środek gaśniczy, który paruje 50 razy szybciej niż woda, dzięki czemu gaszony nim sprzęt elektroniczny nadal działa, a papier pozostaje suchy. Wrocławskie Centrum Innowacji 3M pełne jest rewolucyjnych i ekscytujących rozwiązań. Możesz je wszystkie zobaczyć już 14 października podczas II edycji Nocy Laboratoriów.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Oprac. KAK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.