Natalia Nykiel: Nigdy mi nie zależało na byciu sławną

Czytaj dalej
Fot. Universal Music Poland
Paweł Gzyl

Natalia Nykiel: Nigdy mi nie zależało na byciu sławną

Paweł Gzyl

Ma zaledwie 27 lat, a wydała już trzeci album. Przy okazji premiery „Regnum” Natalia Nykiel opowiada nam o najtrudniejszym okresie w swym życiu, który zaliczyła podczas pandemii.

To już prawie dekada, od kiedy zaczęłaś swoją karierę. Jesteś zadowolona z pozycji, którą wypracowałaś sobie w tym czasie?
Ostatnio myślałam nawet o tym, jak dużo wydarzyło się w moim życiu przez te dziesięć lat. I jestem dumna, że wydaję teraz swój trzeci album. Do tego tyle koncertów i współprace z innymi artystami. Mnóstwo nagród i jeszcze Fryderyk w zeszłym roku. To był super czas. Jestem ogromnie podekscytowana i z ciekawością spoglądam na to, co się wydarzy dalej.

Zastanawiałaś się czemu zawdzięczasz te sukcesy?
Pewnie wszystkiemu po trochu: talentowi, pracy i szczęściu. Ostatnio staram się doceniać siebie, bo uważam, że naprawdę ciężko pracowałam na te sukcesy i zasłużyłam na wszystko, co się wydarzyło. Ale mam też dzielną i pracowitą ekipę, która jest ze mną przez wszystkie te lata. Jest to więc nasz wspólny sukces. Myślę, że ważne jest też pozytywne nastawienie: żeby zawsze widzieć szklankę do połowy pełną. Wierzę w to, że jeśli masz w głowie dużo pesymistycznych myśli, to sam siebie ściągasz w dół. Ja staram się wyciągać to, co najlepsze i chyba to mi się udaje.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Gzyl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.