Naprawiamy z Pasją!

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Naprawiamy z Pasją!

Materiał informacyjny

Twoja przeglądarka nie obsługuje tego formatu

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY PERFECT CAR

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonego i godnego zaufania autoserwisu we Wrocławiu, to trafiliście pod dobry adres. Zlokalizowany w dzielnicy Krzyki warsztat samochodowy Perfect Car świadczy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki diagnostycznej, naprawczej oraz kosmetyki blacharsko - lakierniczej. Prowadzimy również pomoc drogową, a także krótko- i długoterminowy wynajem pojazdów. Szeroki obszar działania i wieloletnie doświadczenie pracowników umożliwia nam profesjonalną obsługę każdego Klienta.

Perfect Car to nowoczesny warsztat samochodowy, specjalizujący się w naprawach blacharsko-lakierniczych. W naszym zespole pracują znakomici fachowcy, którzy posiadają praktykę oraz dużą wiedzę w temacie napraw samochodów każdej marki. Działamy uczciwie. Przed rozpoczęciem pracy klient otrzymuje wycenę naprawy. Jeśli w trakcie pracy, wychodzą dodatkowe usterki- zawsze konsultujemy ich naprawę z właścicielem. Posiadamy również wypożyczalnię samochodów oraz świadczymy usługi pomocy drogowej działającej 24/h.

Nasz wrocławski warsztat posiada dobrze przygotowane zaplecze mechaniczne, blacharnię oraz lakiernię. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia zarówno najnowocześniejszy sprzęt oraz materiały, jak również bardzo dobrze wyszkolona załoga - każdy zatrudniony w firmie mechanik posiada odpowiednie certyfikaty i dyplomy. Wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze oraz mechaniczne zgodnie z najnowszymi rygorami technologicznymi dotyczącymi nadwozi stalowych oraz aluminiowych. Zatrudnieni w warsztacie samochodowym fachowcy poradzą sobie z usunięciem usterek każdego modelu auta, zarówno osobowego, jak i dostawczego. Ustalimy przyczyny awarii mechanicznej, usuniemy wgniecenia w karoserii i polakierujemy blachy w taki sposób, że nie będzie widać przeprowadzonych napraw. Wiemy, że każdemu z Państwa zależy na szybkim i sprawnym serwisie pojazdu, dlatego też wrocławski warsztat samochodowy Perfect Car stara się działać w możliwie jak najkrótszym czasie i oferować jak najniższe ceny usług. Warto wspomnieć również, że na nasze naprawy udzielamy aż 5 - letniej gwarancji!

Przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta jest zawsze do dyspozycji Klienta – od momentu przyjęcia samochodu przez warsztat, blacharnię czy lakiernię aż po zakończenie działań naprawczych. Cechujemy się uczciwością rzetelnością, solidnością oraz terminowością wykonywanych zleceń. Zapewniamy obsługę wykwalifikowanych i przeszkolonych doradców, znających się na likwidacji szkód i kosztorysowaniu. Dla osób zainteresowanych wynajmem aut prowadzimy także - zlokalizowaną w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu - najlepszą w regionie wypożyczalnię samochodów. Ponadto świadczymy również usługi w zakresie szeroko rozumianej pomocy drogowej.

LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Naprawiamy wszystkie marki!

Po prostu chcesz mieć jak najszybciej usuniętą szkodę, czyli należycie naprawiony samochód bez zbędnych formalności.

Znakomicie! Wszystkie zmagania z ubezpieczycielem bierzemy na siebie, a Tobie oddajemy naprawione auto. I tak jest najprościej!

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Prowadzimy długo i krótkoterminowy wynajem samochodów. Nie ważne czy potrzebujesz auta na kilka godzin czy kilka dni, znajdziesz u nas doskonałe modele- które spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy są sprawne i bezpieczne. Przygotowaliśmy elastyczną ofertę z której chętnie korzystają klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. Co nas wyróżnia? Szybki czas realizacji oraz minimalna ilość formalności. Poznaj nasze konkurencyjne stawki!

POMOC DROGOWA 24H WROCŁAW

Przebita opona? Awaria samochodu z dala od warsztatu samochodowego? Zadzwoń po niezawodną pomoc drogową! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Jak działamy? Po odebraniu zgłoszenia i ustaleniu dokładnej lokalizacji oraz przyczyny awarii nasz doświadczony zespół natychmiast wyrusza na miejsce zdarzenia. Działamy sprawnie, dzięki temu masz pewność, że szybko naprawimy Twój pojazd, abyś mógł wyruszyć w dalszą podróż!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Perfect Car Katarzyna Gębska

Powstańców Śląskich 211 lok. 217
53-140 Wrocław

Pon. - pt.
8.00 - 17.00
Sob.
8:00 - 13:00

📱 +48 533 338 524
📱 +48 533 338 525
📱 +48 792 282 822

Twoja przeglądarka nie obsługuje tego formatu

Materiał informacyjny

plus.gazetawroclawska.pl

promocja -50%

Gorąca promocja na wakacje!

55,00 110,00

Skorzystaj i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.