MONTEAM Piotr Polak

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

MONTEAM Piotr Polak

Materiał informacyjny

PROJEKT-MONTAŻ-SERWISOferujemy:Witamy na pokładzie MONTEAM

Ja nazywam się Piotr Polak i będę kapitanem tego rejsu. Moja przygoda z instalacjami rozpoczęła się 18 dni po świętowaniu dorosłości i od 2012 jestem nieprzerwanie związany z branżą OZE. Pierwsze pięć lat pracowałem w firmie, która była związana głównie z techniką wentylacyjną i dzięki niej już w wieku 21 lat wykonywałem montaż wyciągu spalin gazów wybuchowych oraz ciągów wentylacyjnych do laboratorium o 100% szczelności w uniwersytecie króla Arabii Saudyjskiej. Ilość komplikacji i niezgodności materiału z faktycznym zapotrzebowaniem i brakiem możliwości szybkich modyfikacji nauczyła mnie wybierać równie poprawne alternatywy. Tam nauczyłem się podejmowania ważnych decyzji z poczuciem pewności właściwego wyboru.

Wróciłem z Arabii Saudyjskiej by po 8. dniach zwiedzać już Finlandię. Oprócz tego zwiedzania przyjechałem tu, aby montować wentylacje w elektrowni atomowej Olkiluoto 3. Odpowiedzialność na tej budowie czuć było w powietrzu, a zasady montażu, opisy, specyfikacja do każdego kanału oraz przepisy BHP były skrajnie rygorystyczne i moment przeoczenia mógł kosztować nakaz opuszczenia elektrowni, bo jak mi tłumaczono na egzaminie te zasady są po to, żebyście mieli świadomość, przy czym pracujecie i rzeczywiście bardzo dużo osób nie przetrwało próby. Z tej budowy można było zostać wyrzuconym nawet za dziurkę w rękawiczkach ochronnych. To właśnie Olkiluoto 3 ukształtowała mnie jako instalatora, który ma świadomość tego, że nie ma miejsca na błędy, ponieważ niektóre można popełnić tylko raz.Ciągła praca przy instalacjach, ogromne projekty w młodym wieku o najwyższej odpowiedzialności pozwoliły na tyle zdobyć wiedzy i pewności siebie, że od 2017 roku idę już jako samodzielny wykonawca.

Stale poszerzam wiedzę, doświadczenie, zaplecze firmy, ilość instalacji i od roku 2020 roku dostarczam klientom wszystkie wymienione niżej instalacje o najwyższym standardzie na rynku.

MONTEAM to już 10 lat doświadczenia i kilkaset wykonanych projektów od domów po kliniki przez banki do fabryk.

Działamy na terenie całej Polski.

MONTEAM Piotr Polak
Barcinek 45/7 Stara Kamienica 58-512
Kontakt: +48 726 883 279
https://pl-pl.facebook.com/monteampp/
www.monteam.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.