.

Montaż i demontaż drzwi, bram garażowych. Bezpłatny pomiar i doradztwo

Montaż i demontaż drzwi, bram garażowych. Bezpłatny pomiar i doradztwo
.

Otwieraj drzwi smartfonem

Otwieraj i zamykaj drzwi oraz sprawdzaj status zamka z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki funkcji automatycznego otwierania nie musisz wyjmować smartfona z kieszeni czy torebki. Zamek sam wykryje Twoją obecność i wpuści Cię do domu. W analogiczny sposób możesz korzystać z funkcji samozamykania.

Gwarancja bezpieczeństwa

Mechanizm napędzający zamek to innowacyjna i opatentowana konstrukcja opracowana przez inżynierów Gerdy. Oprogramowanie stworzyli eksperci IoT z firmy tedee. Dzięki intuicyjnej aplikacji możesz monitorować kto i kiedy zamykał lub otwierał drzwi oraz przyznawać zdalnie wirtualne klucze.

Funkcje, które umilają życie

Oferowane przez nas drzwi wejściowe mają bardzo dobre właściwości akustyczne. Zamontowane w skrzydłach i ościeżnicach wkładki oraz uszczelnienia ograniczają do minimum przenikalność dźwięku, sprawiając, że głośna muzyka z zewnątrz w mieszkaniu wydaje się zaledwie szeptem. Montaż naszych produktów ułatwiają zawiasy, dzięki którym można regulować drzwi w trzech płaszczyznach bez konieczności zdejmowania skrzydła.

W naszym asortymencie znajdują się również drzwi z zamkiem Gerda Lock, który umożliwia otwieranie ich za pomocą aplikacji mobilnej.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym działanie zamka Tedee:

Drzwi zewnętrzne

Szukasz drzwi zewnętrznych, które będą pasować do Twojego domu i ochronią go przed włamaniem? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży drzwi zewnętrznych, przeznaczoną dla klientów z Dolnego Śląska – Wrocławia i innych miejscowości na obszarze województwa. Nasze usługi obejmują sprzedaż drzwi wejściowych wraz z możliwością montażu ościeżnic i skrzydeł. Biuro firmy znajduje się w Czarnogoździcach nieopodal Milicza. W tutejszej siedzibie firmy można zapoznać się z katalogami dostępnych drzwi, okuć i dodatkowych elementów montażowych.

Sprzedajemy nowoczesne drzwi wykonane z popularnych materiałów. Oferujemy:

Wszystkie nasze produkty są dostępne w wielu wariantach; tym samym dajemy Ci możliwość wybrania koloru drzwi, estetycznych przeszkleń w kilkunastu rodzajach czy wielkości i rodzaju klamek. Z nami dopasujesz drzwi wejściowe do wystroju mieszkania oraz zewnętrznej elewacji. Oferujemy również drzwi panelowe, które mogą różnić się kolorem z obu stron.

Drzwi antywłamaniowe

Wybierając nasze drzwi, wybierasz bezpieczeństwo. Wszystkie produkty mają doskonałe parametry antywłamaniowe – potwierdzone odpowiednimi certyfikatami: RC2, RC3 i RC4. Najmocniejsze z artykułów wytrzymają uderzenia siekierą, zatrzymają wiertło wiertarki i nie otworzą się pod naciskiem łomu.

Wszystkie drzwi antywłamaniowe z naszej oferty są wyposażone we wkładki oraz zamki premium z ryglami z hartowanej stali. Surowiec ten jest bardzo odporny na wysoką temperaturę i nie da się go przeciąć za pomocą konwencjonalnych narzędzi. To sprawia, że zamki w naszych drzwiach są nawet o 30% wytrzymalsze od ich stalowych odpowiedników.

Skorzystaj z konfiguratora, gdzie stworzysz swoje wymarzone drzwi! konfigurator.gerda.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z firmą Okna-Drzwi. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z działalnością i usługami. Sprawdź teraz! www.drzwi-kisiel.pl

56-320 Czarnogoździce 5,
woj. dolnośląskie
Telefon: 500 081 511
E-mail: [email protected]

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.